Nova přinese speciál Televizních novin: Otevřená zpověď Terezy Pergnerové!

Moderátorka pořadu Farma Tereza Pergnerová se rozhodla naposledy veřejně promluvit o klíčových okamžicích svého života. Její otevřenou zpověď v přímém přenosu odvysílá TV Nova v úterý 26. června od 22.50 hodin ve speciálním vydání Nočních Televizních novin, moderátorem pořadu bude Reynolds Koranteng. Otázky »na tělo« budou moci během přímého přenosu i televizní diváci.


Tereza Pergnerová, která se po letech vrací k moderování v dobrodružném letním pořadu Farma, se rozhodla definitivně vypořádat s minulostí. V úterý 26. června ve 22.50 hodin vystoupí ve speciálním vydání Nočních Televizních novin. „Farma je pro mě novým začátkem. A aby mohlo něco nového úspěšně začít, je nutné uzavřít minulost. Rozhodla jsem se proto naposledy veřejně promluvit o všech klíčových okamžicích, které ovlivnily můj život,“ řekla Tereza Pergnerová.


Od okamžiku, kdy se objevila v roce 1994 v hudebním pořadu Eso, se stala jednou z nejpopulárnějších tváří svého oboru a díky tomu také jednou z mediálně nejsledovanějších českých osobností. Z výsluní se ale dostala několikrát na dno, z něhož se dokázala vlastními silami zvednout. Nyní chce moderátorka, herečka a především matka dvou dětí uzavřít nejsložitější kapitolu svého života.
Speciální vydání Nočních Televizních novin mohou diváci tradičně sledovat živě i na Voyo.cz, kde budou druhý den k dispozici zdarma ke zhlédnutí.

Foto: TV Nova