Neznámý Jakub Štěpán nastupuje do Přístavu

Čím jste méně známí, tím máte větší šanci získat roli v primáckém seriálu Přístav! To se nyní přihodilo Jakubu Štěpánovi, o kterém Prima tvrdí, že před kamerou není žádný nováček. Sice má za sebou řadu čurd ve filmech i seriálech a moderuje také víkendovou relaci na Evropě 2, přesto jej zatím skoro nikdo nezná. Ale třeba se to nyní změní, když jej nejnověji uvidíme v seriálu Přístav, kde hraje jednoho z dvojice studentů a muzikantů – Lukáše.

PR 5
Lukáš je parťákem Petra, kterého hraje Petr Lexa. Jsou kamarádi a hudebníci, členové jedné kapely. Lukáš je ale z dvojice ten větší smolař. Alespoň co se týče lásky. „Když jsem si přečetl charakteristiku Lukáše, bylo mi ho trochu líto, protože se nešťastně zamiluje do Johany (Sandra Černodrinská), která chce jeho kamaráda Petra. Lukášovi tyhle trable nezávidím. Kdybych byl já jako Jakub na jeho místě, asi bych se ji snažil ukecat,“ říká Jakub.

PR 6
Než se potkali před kamerou, se svým seriálovým parťákem Petrem Lexou se osobně neznali. „Petra jsem znal jen pracovně. Před natáčením jsme se párkrát sešli, abychom se sladili, protože v seriálu hrajeme členy jedné kapely a kamarády. A při našich setkáních jsme probírali nejen naše role. V seriálu je Petr kápo a já k němu trochu vzhlížím. Otázkou bude, jak dlouho. Protože i dlouholeté přátelství může skončit kvůli nějakému přešlapu,“ naznačuje herec a moderátor Evropy 2 Jakub Štěpán.
S Jakubem Štěpánem se v Přístavu seznámíte už dnes, ve středu 14. října ve 20.15 hodin na Primě.

Foto: TV Prima

FB_post_Mysmas


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353