NeohroŽENY: Lituje Lenka Kořínková návratu domů?

Lenka Kořínková je zpět v Praze a prozradí, proč se vlastně vrátila z Austrálie do tehdejšího Československa. Lituje toho? Udělala by něco jinak? Agáta nás vezme na poradu s Top Star magazínem a Nela prozradí, co udělá s milionem, který vyhrála v soutěži Hotel Paradise. Míša nás provede světem nadpřirozena a ukáže, jak očistit dům od zlých duchů, nespavosti a dalších neduhů. Sledujte unikátní projekt neohroŽENY již v pondělí 12. listopadu ve 22.20 hodin na Prima love.

Lenka
„Dneska vám řeknu, jak to vlastně dopadlo, když nás pustili z tábora v Traiskirchenu, kde jsme byli na izolaci jedenáct dní. Posadili nás do auta, na naše přání se s námi stavili v hotelu, kde jsme nechali všechny věci. Všechny naše věci byly sbalené v kufrech a čekaly tam na nás. V Austrálii jsem žila sedm a půl roku, dneska se mi to zdá skoro neuvěřitelné. Dnes vám řeknu, co rozhodlo o tom, že jsem se vrátila zpět.“

Agáta
S Agátou se dnes podíváme na poradu Top Star magazínu a také na nového reportéra Kryšpína. Kromě tradičních večírků a koncertů zavede Agáta diváky za svým strýcem do Brna, kde si vyslechneme několik peprných vtipů.

Míša
„Počtvrté jedeme na houby, doufám, že naposled, vyhledala jsem si mapu hub, kde nejvíc rostou, dám si to do navigace,“ vysvětluje Míša svůj sběratelský styl. „Babička byla takovej smotlacha amatér, jsem schopná sebrat bezpečně holubinky, který jiný lidi ze strachu nesbíraj’, já bych uvařila i choroš,“ dodává. Kromě sběru hub bude Míša také vyhánět zlé duchy, nespavost a špatné lidi ze svého života březovým košťátkem a taky bude vykuřovat pokoj šalvějí.

Nela
„Dennodenně se setkávám s otázkama, jestli už jsem dostala výhru z Hotelu Paradise. Na svou výhru čekám, ale myslím si, že mi každým dnem přijde zpráva z banky,“ těší se Nela. A co si za výhru pořídí? Všichni si totiž myslí, že celou výhru utratí a nic jí nezbude, ale Nela o tom má zcela jasnou představu.

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353