NeohroŽENY: Čistka u Agáty

Agáta snad nikdy nespí! Nejenže stíhá fotit a zkoušet nový seriál, ale ještě si přivydělává jako kadeřnice. Proč dělala doma čistku? Co vyváděly s Hankou Mašlíkovou v chlaďáku? Nela se vydá na konzultaci na kliniku plastické chirurgie. Chce totiž zvětšit prsa! Proč se setkala s Martinem Krausem z Cest domů? Lenka se vrací do domu, kde bydlela před emigrací. Jak to tam dnes vypadá? Zavzpomíná na spolužáky z konzervatoře a bývalé kolegy. Jak se daří Míše, když už nemají bar? A zvládne Tamuna státnice, aby se mohla stát velvyslankyní? Další díl unikátního televizního projektu neohroŽENY uvidíte již v pondělí 22. října ve 22.15 hodin na Prima love.

Agáta:
Agáta se vrhne na čistku baráku. Kdo jí pomůže a kolik to bude stát? „Nevím, co se životem, a tak jsem se rozhodla zavolat paní věštkyni,“ svěřila se do kamery. Splní se, co se od vědmy dozví? Co se týče práce, Agáta se rozhodně nenudí. Dala se i na propagaci šunky, a to v chlaďáku a s Hankou Mašlíkovou.

Nela:
Nela se sejde s Dominikou – bývalou soupeřkou z Hotelu Paradise. Pojedou na Zlaté písky a společně se opřou do Zuzany Plačkové, další známé z Hotelu. Vyrazí také na focení do Prahy. Nela doufá, že se sem brzy přestěhuje. Na focení se kromě Evy Decastelo setká i s hercem Martinem Krausem z Cest domů.

Lenka:
Půjde se podívat na dům, ve kterém bydlela. Ze sklepa tu tehdy vybíhaly krysy… Jak vypadá příbytek dnes? I když nemá ráda vzpomínky, nechá nás nahlédnout do své minulosti: „S Míšou Kocábem jsem chodila na konzervatoř, ale do jinýho ročníku… Jednou mi na schodech řekl: ‚Kořínková ty mě s****.‘ Zeptala jsem se: ‚Proč?‘ ‚Protože jsi slavnější,‘ řekl mi na to.“

Míša:
Ještě před dvěma dny měla jít na operaci ramene, ale zakázala si všechny takové zákroky. Zvládne problém i bez pomoci lékařů? Svěří se divákům, že je ráda, že opustili bar, protože to bylo pro všechny hodně náročné.

Tamuna:
Konečně dopsala diplomovou práci a chystá se na státnice. Pokud je zvládne a bude z ní magistra, chtěla by pracovat jako velvyslankyně. Kromě učení ji také čeká práce – moderování Madonna Fever Night.

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353