NejPartička – nejněžnější hra v historii!

Největší mořská bouře. Nejžhavější reklamace. Nejhorší prodavač. Nejpomalejší a nejrychlejší rock. Nejdramatičtější román. Máte se na co těšit!


Úplně nová hra Zdrobněliny – jak název napovídá tři protagonisté musí zdrobňovat. Dva detektivové (Michal + Ondřej) vyšetřují krádež diamantů. Podezřelým je Igor. Řítí se na vás nejněžnější etuda v historii Partičky.
Jen Pár slov je náročná hra na počítání. Zvláště pro některé. Ocitáme se v bouři na palubě korábu anglického loďstva. Posádku lodi tvoří kapitán (Richard – 2 slova), anglická královna (Ondřej – 1 slovo), první důstojník (Igor – 3 slova) a kuchař (Michal – 5 slov). To bude fičák.


A je tu Reklamace – Michal prodává a Richard přijde vrátit plamenomet. Takového prodavače jste ještě nezažili. To Richard nemůže dát! Zpomalený Zrychlený – na rockovém koncertě se kytaristovi přihodí něco neobvyklého. Nechte se pozvat na kulturní zážitek ve třech rychlostech.


Relativně nový Román vám v několika kapitolách přinese drama o tom, jak se Marián Čurko alias Carmen zamiloval v Praze. Tato kniha bude opravdu thriller. A co nesmí chybět při závěrečných titulkách – Mariánovo okénko. Partička.v pondělí 13. května 2013 ve 22.35 hodin na Prima family!

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353