Nehoda na natáčení Kriminálky Anděl: Švehlíka málem srazila motorka!

Nedělní večer bude na Nově opět patřit premiérovému dílu seriálu Kriminálka Anděl, tentokrát budou kriminalisté řešit případ mrtvého boxera a společně s diváky nahlédnou do prostředí boxerského ringu. „Boxerský ring vznikl v ateliéru. Ke spolupráci jsme přizvali kaskadéry i profesionální boxery. Scénám s boxováním předcházel náročný trénink,“ vysvětluje producentka seriálu Klára B. Follová.


Při natáčení této epizody štábu ztuhla krev v žilách, a to v momentě kdy se málem zranil jeden z hlavních herců! Nechybělo totiž málo a Davida Švehlíka alias Tomáše Benkovského srazil kaskadér na motorce. Celá scéna přitom vypadala ve scénáři nenáročně – kaskadér nasedne na motorku, rozjede se proti Benkovskému, který na něj zamíří zbraní, kaskadér zastaví a vzdá se. Problém nastal v momentě, kdy měl kaskadér začít brzdit. Neodhadl brzdnou dráhu a na poslední chvíli musel motorku položit na zem, aby se vyhnul střetu s hercem. Nebýt kaskadérovi duchapřítomnosti, natáčení by skončilo velkou tragédií.

O čem bude nedělní Kriminálka Anděl?
Pátrání po příčinách náhlé smrti boxera Milana Máchy dovede vyšetřovatele k podvodům, které se dějí kolem boxerských zápasů. Kdo by mohl mít prospěch ze smrti úspěšného sportovce?
Kriminálka Anděl pokračuje na Nově už tuto neděli ve 20.20 hodin epizodou s názvem Boxer.

Foto: TV NovaWarning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353