Na Fandovi startuje seriál Invaze

Pondělní sci-fi večery na Fandovi čeká změna v podobě nového seriálu Invaze. Fanoušci sci-fi se ho dočkají v prime time od 20.05 hodin, kdy nahradí ukončený seriál V. První díl Fanda odvysílá v pondělí 7. ledna. Napínavý děj diváky zavede do Everglades na Floridě, kde mohutnou silou udeřil hurikán Eve. Ten po sobě zanechal obrovskou spoušť, ale také pocit, že městečko už nikdy nebude stejné a že přírodní katastrofa byla jen zástěrkou pro něco mnohem hrozivějšího.


Seriál Invaze vznikl v roce 2005 a dodnes je považován za jeden z nejlepších v daném žánru. Invaze se setkala s velice pozitivní kritikou a fanoušci sci-fi seriál oceňuji především pro jeho mysterióznost a gradující děj. Kladné ohlasy si také získal William Fichtner (Pearl Harbor, Černý jestřáb sestřelen nebo Armageddon), který ztvárnil šerifa Everglades, Toma Underlaye. Jeho postava je obestřena tajemstvím a stínem podezření, když právě on nechá městečko uzavřít do nepochopitelné karantény.


Krátce po hurikánu začne v malém floridském městečku docházet k řadě podivných událostí a na klidu nepřidá ani informace, že někteří obyvatelé viděli během bouře létající světla. Celou záhadu se snaží rozplést strážce národního parku a zarytý odpůrce konspiračních teorií Russell Varon (Eddie Cibrian), který ani netuší, že začal boj o přežití celého města a dost možná i lidské rasy.


Fanda nabídne seriál Invaze každé pondělí večer, kdy mají své pravidelné místo sci-fi seriály. Invaze startuje od 20.05 hodin a po ní následuje od 20.55 hodin Hranice nemožného.

Foto: TV Nova