Na co se můžete těšit ve druhém díle pořadu neohroŽENY?

Agáta se chystá na módní přehlídku. Má zlomené dva prsty, ale přece kvůli tomu nezruší práci! Dozvíte se, co je to práce oblíkačky a proč nesmějí modelky kouřit, když jdou na módní přehlídku. Agátě hlídá syna Kryšpína její maminka Veronika a Agáta za nimi jede po pěti dnech na chalupu.


Tamuna je ještě v Gruzii a užívá si procházky u moře. Její strýc byl gruzínský ministr ekonomiky, ale nedávno zemřel. Byl to její nejoblíbenější strýc a jede zapálit svíčku na jeho hrob. V Gruzii se ale také ráda baví, a tak zajde do svého oblíbeného klubu s přáteli. Jak se baví gruzínská mládež?


Míša Kudláčková se snaží se svou rodinou a přítelem Tomášem vybudovat bar Popelky. Mají asi deset dní na to, dát všechno dohromady a stihnout otevření. Nejenže mají hodně práce, ale Míše navíc ukradli telefon. Co se stalo?


Nela se konečně usadila, pořídila si nový byt, který dává do kupy. Přestože je jí teprve dvaadvacet let, stěhovala se už asi patnáctkrát. Vždycky totiž byly nějaké problémy nebo prostě musela odejít. Co jí trápí a proč je v pátek večer sama doma?


Lenka Kořínková vám ukáže, kde bydlí, kde píše svoje knihy, a pochlubí se svými oblíbenými módními doplňky. Která kabelka je její nejoblíbenější a kterou se ještě neodvážila vzít mezi lidi? Kde ráda jí a co jí nejvíc chutná?


Nenechte si ujít unikátní televizní projekt neohroŽENY v novém čase – v pondělí 17. září ve 22.15 hodin na Prima love.

Foto: TV Prima