Legendární Vladimírem Čechem startuje na Telce s Milionářem!

Už v pondělí 3. června si diváci Telky mohou oprášit své vědomosti a zažít napínavé chvíle u soutěžního pořadu, který se zapsal do televizní historie jako jeden z nejúspěšnějších. Napínavou znalostní soutěž Chcete být milionářem? bude Telka vysílat od pondělí do pátku ve 20 hodin. Prožijte se soutěžícími radost z výhry i zklamání z neúspěchu! A zavzpomínejte na prvního moderátora Milionáře, legendárního Vladimíra Čecha, který zemřel letos 22. března ve věku jedenašedesáti let.


Vědomostní otázky napříč všemi obory, tři nápovědy a možnost výhry až deseti miliónů korun. To jsou tři základní pilíře soutěže, která v letech 2000 až 2005 bavila český národ. Chcete být milionářem? se díky své napínavé atmosféře, vynikajícím moderátorům (Vladimír Čech, Martin Preiss, Ondřej Hejma) a zejména možnosti vyzkoušet a vylepšit si své znalosti, stala synonymem pro klasickou televizní soutěž. Televize Nova odvysílala během pěti let celkem 422 premiérových dílů.


Princip televizní soutěže Chcete být milionářem? je velmi jednoduchý. Soutěžící zodpovídá celkem 15 otázek se vzrůstající náročností. S každou otázkou stoupá i finanční částka. Nejvyšší možná výhra byla stanovena na deset miliónů korun. Soutěžící má k dispozici tři nápovědy, které může využít během hry pouze jednou – 50:50, přítel na telefonu a pomoc publika.

Premiérový seriál Lařina volba od 3. června každý večer na Telce
„Neexistuje žádný bezpečný přístav, kde by bylo možné se ukrýt před bouřemi lásky a života!“
Příběh plný lásky i zklamání, nádherné prostředí Středomoří, chorvatských pláží a souboj tradic s moderními životními hodnotami. To vše čeká diváky v chorvatském seriálu Lařina volba, kterou Telka uvede v české premiéře už 3. června. Každý všední večer se bude po 21. hodině rozvíjet příběh lásky studentky Lary a mladého muže z dobré splitské rodiny Jakova, kterým do cesty ke šťastnému soužití vstupuje řada nečekaných peripetií. Jejich vztah zkomplikuje cesta Jakova do zahraničí i jeho matka, která chce jejich vztah zničit za každou cenu.


Dobrodružný a romantický příběh mladého páru, kterému se do cesty lásky a štěstí postaví řada překážek, začne už v pondělí 3. června a bude pokračovat každý všední den po 21. hodině.
Lařinu volbu můžete sledovat i na videoportálu VOYO, kde najdete aktuální díl den před odvysíláním v Telce. Všechny díly budou na VOYO k dispozici i po jejich premiéře v televizi.

Foto: TV Nova


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353