Koukejte, jak finalisté Hlasu řádili na lodi!

Ve čtvrtek odpoledne si finalisté Hlasu ČeskoSlovenska vyrazili na výlet lodí. Během tříhodinové plavby si prohlédli z vltavské perspektivy historické centrum Prahy a odreagovali se před dalším finálovým přenosem, který odvysílá TV Nova zítra v neděli 13. května od 20 hodin. Co všechno se na lodi Poseidon dělo?


Nalodění na plavidlo Poseidon proběhlo ve čtvrtek krátce před 14. hodinou, na palubě všechny slavnostně přivítala reportérka T-roomu Hanka Zajíčková. Na loď nastoupila třináctka finalistů Hlasu, kvůli školním povinnostem chyběla jen Katarína Demská z Dařina týmu. Odreagovat se a užít si výlet nakonec dorazila i Dominika Šuľáková, která už několik dní bojuje s nemocí hlasivek. „Jsem ráda, že jsem mohla vyrazit taky. Na hotelu už bych se asi zbláznila,“ řekla Dominika, která má nařízený klidový režim a doufá, že se do nedělního přenosu uzdraví.


„V soutěži jsme ve velkém vypětí, proto je skvělé, že jsme se mohli takhle příjemně odreagovat,“ pochvaloval si plavbu Petr Kutheil. Ani na lodi ale finalisté nezapomněli na své fanoušky a na facebookovou stránku Hlasu ČeskoSlovenska jim posílali fotky a komentáře z celé plavby.


Zatímco někteří finalisté jen v klidu vychutnávali letní atmosféru, jiní se nechali strhnout prostředím. Například Nikoleta Spalasová si vlezla do záchranného kruhu s Danielem Mrózkem, Anna Veselovská a Petr Kutheil si vyzkoušeli na vlastní kůži nejslavnější pasáž z filmu Titanic – ovšem na zádi lodi.


Při vystoupení jazzového tria došlo i na tanečky. Neměli se k nim pánové, ale Barbora Švidraňová se rozhodla svou mladší pěveckou kolegyni Annu Veselovskou naučit společenské tance.


Už zítra čeká soutěžící z týmu Dary Rolins a Michala Davida další finálový přenos. Také tyto dva týmy přijdou v pondělním Rozstřelu o dalšího člena.

Foto: TV Nova


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353