Kolikrát za měsíc se miluje průměrný Čech? Prachař to ví naprosto přesně!

Jak těžké je odříkat slova milionkrát ohraného Sladkého mámení? Byl Hurvínek transvestita? I to se dozvíme v dalším dílu soutěžní show Máme rádi Česko! Hrát se bude nejen o věnec poctivých českých buřtů, u některých hvězdných soutěžících navíc půjde o čest před vlastním národem!


Kuba Prachař si tentokrát do hry pozval českého Belmonda Martina Krause, herečku, moderátorku a tu, která hledá farmářům ženy – Laďku Něrgešovou a herce Oldu Navrátila jak jinak než v jeho kultovní rybářské vestě. Co asi nečekal, že Laďka mu během hry párkrát pořádně zatopí a její drzost dokonce vyvolá spekulace, kdo je v tomhle týmu vlastně kapitán!


Ale stavební inženýr Fanánek si svoji pozici hájí s autoritou sobě vlastní, i když jednoho člena týmu by asi nejraději profackoval. Ruda z Ostravy je možná vtipný, ale jeho znalosti bohužel končí u Jarka Nohavici a Tří čuníků. Jestli Fanánka zachrání mladá krev seriálu Cesty domů Petra Horváthová s neméně oblíbenou skvělou herečkou Táňou Medveckou, to ještě uvidíme!


Minimálně o kultuře by hvězdy showbyznysu měly mít přehled! Opak je ovšem někdy pravdou. Nebo za to může stres? Jak jinak si vysvětlit, že si týmy hned na začátku marně lámou hlavu, kdo byl režisérem filmů Císařův pekař a Pekařův císař?


A jedeme dál! Ruda z Ostravy rád vtipkuje, rád si dá i víno, které je k dispozici a které vypije i kolegyni Laďce Něrgešové. Z jeho neznalostí jde ale Fanánkovi hlava kolem. Fanánek prostě trpí, a to dost očividně!
Táňa Medvecká zná sice historii, o sportu ale nemá ani ponětí. Nejlepšího českého hokejistu Jardu Jágra by svou (ne)znalostí určitě potěšila, prestižní hokejovou trofej Stanley Cup podle ní totiž vyhrál hned čtyřicetkrát. To se musí česká osmašedesátka začít v NHL sakra snažit, zatím je osmatřicet titulů v minusu…


Také uvidíme, že Ruda z Ostravy by se jako malíř rozhodně neuživil, u Laďky by se o tom ale dalo spekulovat. Díky svému kreativnímu nadání získá pro svůj tým během pár vteřin hned patnáct bodů a Ruda jen zírá s pusou dokořán! V dalším soutěžním kole u slepé mapy se naše hvězdy samy usvědčí, že jako učitelé zeměpisu by do jednoho pohořely! A nejvíc Martin Kraus, který netuší, kde má hledat Karlštejn, a dokonce neváhá přiznat, že na nejznámějším českém hradě nikdy nebyl!


Všechno, zdá se, musí zachránit statistika, nejlépe správný odhad. Ten určitě nemá Laďka Něrgešová, podle které sní každý Čech během roku 1000-1500 vajec! V tipování ovšem exceluje Kuba Prachař, který správně uhodne, kolikrát za měsíc se miluje průměrný Čech! Nakolik při tom vychází z vlastních zkušeností a nakolik neváhá přiznat je národu, to si nenechte ujít! Startujeme v neděli 12. května ve 20.15 hodin na Prima family.

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353