Kolik dětí zplodili farmáři?

Posledním bonbonkem, který nabízí televize Prima family věrným divákům farmářské seznamky i milovníkům časosběrných projektů, jsou »velké návraty«. Uděláme bilanci a podíváme se, jak se daří hrdinům pořadu po letech – vždyť Farmář hledá ženu již třetím rokem.


Mnozí si dobře pamatují, jak obtížně volil mezi srdcem a rozumem zodpovědný hospodář Petr Bušák. Nejen štáb, ale i diváky zaskočily divoké životní podmínky »krkonošského Robinsona« Vlasty Kadeřábka. Našla se už hrdinka, která do toho šla s ním? A co pracovitý sklář Patrik Čangel? Usídlila se v jeho novém domě nová žena, založil už rodinu? Jak mezi svými ženami volil Standa Sekanina – nerozhodly to nakonec za něj? Zůstal s Alenou, či si do své minizoo přivedl živelnou Katarínu? Lásku prostřednictvím pořadu poznal reformní katolík Jirka Čoček. Zůstal po rozchodu se Simonou zase sám? Jeníček Beran a Martina se stali šťastným párem druhé řady, jak se jim daří dnes? A nakonec happy end jako z filmu: vztah Adriany a Petra Hájka skončil svatbou a založením rodiny. Jak se dnes má rodinka z Pohorské Vsi? Co připadá farmářům ve vzpomínkách nejveselejší, nejdůležitější a nejdojemnější? To uslyšíte a uvidíte už ve čtvrtek 23. května ve 22.05 hodin v posledním premiérovém dílu třetí řady pořadu Farmář hledá ženu. Čeká vás spousta novinek!
Petr Bušák už selku nehledá. Má se co ohánět, ale jeho život dostal smysl a velkou roli v celém příběhu nakonec sehrála náhoda. Petr dnes už ví, že hlavou se život vymyslet nedá, něco se musí nechat prostě běžet a dát tomu šanci a čas. Brzy bude dvojnásobným tatínkem a je o něho dobře pečováno. Rád se vrací domů a těší se na to, co mu přinese jaro a léto.
Vlasta Kadeřábek přežívá dlouhou zimu a Laďka Něrgešová se k němu přes hory sněhu skoro nepřebrodí. Sedí u svíčky za stolem sám; má vůbec nějaký soukromý život? Má, a dokonce díky pořadu Farmář hledá ženu a Standovi Sekaninovi! Jak je to možné? Uvidíte… I když Laďka si myslí, že Vlasta stejně zůstane sám, a on ani nepopírá, že nejpohodlněji se cítí ve vlastní společnosti, občas ovšem rád vyrušen příjemnou návštěvou.


Patrik Čangel neměl pro množství práce ani čas najít si partnerku, natož se jí věnovat. Před třemi roky si uvědomil, že je nejvyšší čas to změnit. Už dostavěl svůj dům, nastěhoval si do něj partnerku a rozléhá se tu dětský smích? Patrik začal sice trochu od konce, ale výrazně se polepšil. Na domě pracuje, má totiž silný motiv i inspiraci, přivede si tam už docela velkou rodinku. Musí proto trochu přidat, život jeho budovatelské úsilí poněkud předběhl. Laďka má z Patrika velkou radost a dá mu jednu dobrou radu…


Standa Sekanina si díky pořadu uvědomil, koho má vedle sebe. Alena, kterou měl u sebe na farmě, o něj začala bojovat, když se zakoukal do Kataríny. Jak dnes celý příběh hodnotí moravský farmář druhé řady a jak to vidí zpětně Katarína? Standa přehodnotil své priority a před kamerou učiní důležité rozhodnutí. Také si zavzpomínáme na legrační výlet s Katarínou i společné dovádění kolem kašny.
Jeníček Beran a Martina uskutečňují své plány a stále něco budují. Kdyby všichni byli takhle rozumní… Je to opravdu tak, jak se vloni zdálo být a jak si to předsevzali. Pěkně krok za krokem, prý bez hádek, i když na spoustu věcí mají odlišné názory a občas hledají složitě kompromisy. Plánují rodinu, ale nejprve si chtějí pěkně »vystlat« svoje hnízdečko. Jenda hospodaří na farmě a Martina zařizuje dům. Je šťastná, žije prý konečně život, jaký si přála.
Jirka Čoček má nové telátko; našel však i novou lásku? Laďka je překvapená, telátko se jmenuje po ní. Dozvíme se konečně, proč mu to tenkrát nevyšlo se Simonou? Když byl u ní na víkendu, chvíli si myslel, že našel svůj přístav. Osmělil se nezkušený farmář a na své budoucnosti znovu konkrétně zapracoval, nebo zůstalo jen u snění a planých teorií?


Petr Hájek si jede pro svoji Adrianu a vezme nás do porodnice s sebou. Šťastní manželé mají totiž páreček. Po roztomilém chlapečkovi přišla na svět holčička, takže od teď to na farmě v nejvýše položené vsi Novohradských hor mají pěkně genderově vyrovnané. Za tři roky se také narodilo mnoho mláďat a farma doznala viditelných změn k lepšímu. „Ještě nás ale musíš všechny uživit,“ směje se Adriana, když si Petr plánuje další přírůstky do rodiny.

Foto: TV Prima