Kdo se to tulí k Vandě Hybnerové a předvádí romantická gesta?!

I když je Vanda Hybnerová v reálu šťastně vdanou paní, občas se ráda přitulí k jinému muži. Alespoň tedy v rámci pracovní náplně na natáčecím place. V novém sitcomu PanMáma, který TV Nova uvede už v pondělí 26. srpna, bude mít jako věčná studentka psychologie Katka jednoho velmi odhodlaného nápadníka.


Tím bude populární herec David Matásek, který si v PanMámě zahraje roli Michala. Ten se sympatické a neúspěšné hledačce vážných vztahů rozhodne vyznat svou náklonnost tradičně – s kyticí rudých růží. Co na to Vanda Hybnerová alias Káča a její všetečná a drsná matka Jarmila (Milan Šteindler), to uvidí diváci už za týden.


Nový sitcom PanMáma, kterému není nic svaté a který je plný svérázného humoru, nadsázky i ironie, budou moci diváci TV Nova sledovat už od 26. srpna hned po původním seriálu Gympl s (r)učením omezeným. Kromě Milana Šteindlera v sukních se diváci budou moci těšit na Vandu Hybnerovou, Bereniku Kohoutovou, Rostislava Nováka, Romana Štabrňáka, Martina Sobotku, Vojtěcha Záveského, Jakuba Žáčka nebo Zdenu Hadrbolcovou a Valerii Zawadskou.

Foto: TV Nova