Je tu jaro! A s ním nová televizní stanice Mňau TV!

V minulém týdnu odstartovalo po měsíci testovací verze již naplno vysílání nové celoplošné televizní stanice Mňau TV, určené všem milovníkům domácích mazlíčků a celé zvířecí říše.

MNAU_mnaustar_vizual_FIN
První kanál společnosti CEMD, televize Mňam TV, má od jara nového zvířecího bratříčka, kanál Mňau TV. Hlavní náplní televizního vysílání jsou především zábavná a roztomilá videa zachycující zvířátka v nejrůznějších situacích. Máte domácího mazlíčka: psa, kočku nebo opici? Mňau TV vám ukáže, co dělají vaši mazlíčci, když zrovna nejste doma. Pejsci, kočky, králíčci, křeči, ale i opice nebo papoušci jsou hlavními celebritami televize Mňau.
Díky pozemnímu digitálnímu vysílání prostřednictvím vysílací sítě č. 4 ̶ Multiplexu 4 kanál Mňau TV naladí téměř každá česká domácnost. Klasicky »přes anténu« je pokryto 95,5 procenta České republiky a Mňau TV naladí také diváci přes digitální kabelové vysílání UPC.

mnau_novaTV_vizual-01

Komu je Mňau TV určena?
Podle prvních průzkumů odpovídá složení diváků hlavnímu sloganu ‒ »Mňau TV: Součást vaší rodiny«. Mňau TV je rodinný kanál, ke kterému se nemusíte bát posadit ani ty nejmenší. Již krátká chvíle strávená s televizí Mňau vykouzlí úsměv na tváři dětí, teenagerů i vaší babičky. Zvířátka a domácí mazlíčci zkrátka přináší zábavu pro každého. Nemusíte se bát žádného násilí, ani negativních zpráv. Jedeme jedině na pozitivních vlnách a emocích, které jsou příznačné pro upřímný zvířecí svět.

mnau_novaTV_vizual-02

Televizní program
Televizní program je nyní složen z tematických bloků jako Mláďátkov, V divočině, Psí dobrodružství, Crazy, crazy crazy! a dalších. Tento týden byl také spustěn blok Hledáme MŇAUSTAR, díky němuž se mohou stát hvězdami pořadu domácí mazlíčci televizních diváků. „Chceme tak podpořit zapojení diváků a jejich mazlíčků. Kolikrát jste sami stáli s foťákem nebo kamerou a při běžné rodinné fotografii Váš pes či kočka byli nakonec hlavní »star«,“ říká Naďa Fidrmucová z Mňau TV.
Mňau TV také myslí na opuštěná zvířátka, a proto je připravována pravidelná rubrika Vem si mě s prezentací zvířecích útulků, kde si diváci doslova budou moci vybrat nového člena svojí rodiny. Mňau TV je zkrátka součástí každé rodiny, i té Vaší.

Foto: Mňau TV

1920x1080px_osudy_hvezd


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353