Jan Kraus přivítal ve své show medvěda!

Moderátor Jan Kraus si tentokrát pozval do své televizní shor Jaroslava Kaňu, který cvičí zvířata pro reklamu a film a na natáčení přišel s medvídětem, medvědí slečnou Pocou. „Jak je stará?“ zajímal se moderátor. „Tři a půl měsíce. Váží dvanáct kilo, ale do roka by měla mít sto kilo,“ vysvětlil pan Kaňa. Dodal, že když se medvídě narodilo a on se o něj musel začít starat místo jeho matky, měsíc nespal. Jana Krause zaujalo, jak medvídě celou dobu sálo ruku svého majitele. „A ono by cucalo jakoukoli ruku? Oldřichu, byl byste tak laskav a nabídl na chvíli vaši ruku?,“ obrátil se s kuriózní prosbou moderátor na pana Navrátila, sedícího vedle medvíděte.


„Jak jste se k tomu dostal?“ zajímal se Kraus. „Oženil jsem se holkou z Prahy,“ začal Kaňa. „No to já taky, a medvěd nikde,“ skočil mu do řeči Kraus. Pan Kaňa popsal, jak se doma žije s medvídětem. „A vaší paní to nevadí?“ zajímal se moderátor. „Ne. My máme čtyři medvědy a jednoho lva a tygra. Každý má svůj výběh,“ dodal Kaňa. Popsal, že zvířata cvičí pro film a reklamu, a tvrdil, že když jsou ještě malá, s výcvikem není problém. Ale přiznal, že problém byl, když jeden z jeho medvědů pohlavně dospěl a začal v něm najednou vidět konkurenta. Z téhle příhody si odnesl osmdesát stehů na nohách. „Medvědi jdou po nohách?“ zajímal se Kraus. „Po nohách, ale hlavně vás rovnou nezakousnou. Chtějí si s vámi ještě trochu pohrát,“ vysvětlil Jaroslav Kaňa. Navíc prozradil, jak zvířata motivuje, aby udělala, co chce jejich cvičitel. „Lev dostává za odměnu šlehačku ve spreji,“ pobavil Kaňa diváky. Nakonec prozradil, že medvídě bude už v létě vystupovat jako »herec« na filmovém natáčení.


Česká tenisová jednička Petra Kvitová, herec Oldřich Navrátil a chovatel šelem Jaroslav Kaňa budou hosty Jana Krause. O čem si Petra Kvitová povídá se svým přítelem? V čem je jednička herec Oldřich Navrátil? A co dělat, když vás napadne medvěd? Premiéru třicátého sedmého dílu Show Jana Krause uvidíte v pátek 13. května ve 22 hodin na Primě.

Foto: TV Prima / Dagmar Hájková