Jaká kabelka dokáže ženu rozplakat?

Která žena by netoužila po tom, mít doma profesionální tým s maskérkou, vizážistou, kostymérkou a fotografkou? Markéta o něčem takovém sní od dětství a díky kamarádce z portálu Proženy.cz se jí sen o takové péči splnil. Markéta si tak užije celý den, který začne profesionálním střihem od Petry Měchurové, přes líčení, styling až po závěrečné zdokumentování výsledku fotografkou Lenkou Hatašovou. Markéta proměnu dostala od kamarádky k narozeninám a za odměnu jí a celému týmu upeče dort, který jen těžko rozeznáte od skutečné kabelky.


Taková podobnost může být někdy i nebezpečná. Dort v podobě kabelky jednou dokonce rozplakal Markéty kamarádku, protože si myslela, že od přítele dostala značkovou kabelku. I pondělní výtvor Markéty bude »pouze« dort, a to se skvělou oříškovou náplní a mramorovým korpusem.


Jako sladkou tečku na závěr si pro vás Markéta připravila nedostižný mrkvový koláč. Tak si nechejte chutnat a smlsněte si i na reportáži o proměně Božské Markéty na portálu Proženy.cz již v pondělí po poledni! Božské dorty uvidíte v pondělí 9. září ve 20.15 hodin a v nich návod na kabelku doslova k sežrání.

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353