Jak se staví sen à la Norsko pokračuje druhou sérií

Nejúspěšnější severský lifestylový pořad se vrací na obrazovky Prima Zoom. Do čela party lehce obměněných designérů a řemeslníků se opět postavil sympatický designér Halvor Bakke. Užijte si designově zajímavé i praktické proměny druhého bydlení – navíc na pozadí fascinující severské přírody. Seriál s další řadou přidává i pár dílů navrch. Užijte si Jak se staví sen v norském provedení na Prima Zoom.

Prima Zoom pokračuje ve stavění snů ve stylu norských chat:

Od 9. 8. ve 20.55 – Norské domy snů II

 

Norské domy snů II (8 dílů každou neděli večer a reprízy ve středu od 16.45 h.)

Přichází druhá série norské verze pořadu Jak se staví sen à la chata, která je ve Skandinávii nesmírně populární. Norský originální název seriálu – Eventyrlig Oppusssing – se dá přeložit jako dobrodružné zlepšení domova. Tak se vydejte do severské divočiny a poznejte nejen tamní krásu přírody, ale i zajímavé tipy, jak vylepšit třeba i vaši chalupu.

Norské domy snů se staly jedním z nejsledovanějších pořadů v Norsku, navíc s každou další novou sérií sledovanost vždy ještě rostla. Tento typ pořadů o proměnách bydlení boduje rovněž u českých diváků.

V nejúspěšnějším norském lifestylového pořadu se na vlastní oči přesvědčíte, že mít dům znamená mít hrad. Aspoň pokud jde o majitele norských domů snů. Sympatický tým designérů a řemeslníků se s láskyplnou péčí pouští do přestavby starých barabizen na domy, které jsou nejen krásné, ale i důmyslně funkční. A k tomu přidává hřejivou lásku z vlastního srdce. Sledujte další fascinující rekonstrukce na pozadí divoké severské přírody v atmosféře tradičního venkovského života.

O autorovi:

Halvor Bakke se narodil 30. října 1970 a je norskou televizní osobností a expertem na interiérový design. Svou profesní kariéru zahájil jako stevard. Pracoval pro různé společnosti, například i jako redaktor v časopise. Založil a provozuje vlastní designérskou firmu a od roku 2004 vystupuje v různých televizních pořadech. Jeden z nich má v překladu opravdu zajímavý název Norská nejošklivější místnost. Halvor vyrostl ve venkovské oblasti na jihu Norska. Pochází z evangelické luteránské komunity, proto se těžko vyrovnával se svou homosexualitou. Ale rodiče stáli při něm. V letech 2006–2016 měl za manžela Ricarda Fagerströma. Nyní žije na malé farmě poblíž usedlosti, kde se narodil, asi 100 kilometrů od Osla.

Foto: TV Prima