Hlas ČeskoSlovenska opustili Alžběta Pažoutová a David Bisek

Finálový tým po druhém živém přenosu soutěže Hlas ČeskoSlovenska, který TV Nova odvysílala v neděli od 20 hodin, opustila v pondělním Rozstřelu dvojice Alžběta Pažoutová a David Bisek. Jejich působení v soutěži tentokrát ukončili koučové Dara Rolins a Michal David.

„Vůbec jsem nečekal, že vypadnu. Furt jsem si říkal, že přeci nejsem tak hrozný, abych po tomto kole šel domů. Když potom zaznělo moje jméno, byl jsem překvapený a najednou se ve mně začaly prát všechny možné emoce,“ řekl David Bisek. Ten si pro živý přenos zvolil skladbu Closer od Ne-Yo.


Bisek připustil, že kdyby se měl opět rozhodovat, určitě by šel do týmu Dary. „Měli jsme k sobě blízko. Když mě Dara lákala do svého týmu, slíbila mi duet. Teď to asi nevyjde, ale do budoucna bych byl hrozně rád, kdybych si s ní mohl zazpívat,“ prozradil Bisek, který by se v budoucnu chtěl věnovat převážně hudebním žánrům pop a R´n´B. „Mým favoritem je Anička Veselovská a Kristýna Daňhelová. To jsou holky, které to prostě mají v sobě,“ prozradil své tipy na vítěze soutěže David Bisek.


Alžběta Pažoutová si pro finálový večer vybrala skladbu Who Knew od Pink, která jí bohužel postup do dalšího kola nepřinesla. „Měla jsem perfektní tým. Hrozně moc jsme si rozuměli. Asi nejvíc srandy jsem si užila s Petrem Kutheilem a Davidem Weingärtnerem,“ řekla Pažoutová, která se i nadále bude věnovat hudbě se svojí kapelou. „Hrajeme new pop, což je takový inteligentní pop. Původně jsme se věnovali acid jazzu, ale momentálně máme nového kytaristu, se kterým to rozjíždíme trochu jiným směrem,“ dodala zpěvačka, která se v minulosti zúčastnila soutěže Rozjezdy pro hvězdy. „Bylo mi tehdy patnáct let a soutěž jsem dokonce vyhrála. Někdo na to přišel a video ze soutěže pověsil na Youtube, tak jsem si to zase připomněla,“ upřesnila zpěvačka.
Alžběta Pažoutová nejvíce fandí Ivanně Bagové. „Ona je velký talent, sice není ještě hotová osobnost, ale o to víc jí držím palce. Musí si dát ale pozor, aby jí showbyznys nesemlel,“ dodala zpěvačka.

Foto: TV Nova


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353