Heidi zazpívá na charitě Chceme žít s vámi

Téměř šest a půl tisíc mentálně handicapovaných dětí a dospělých z více než dvou set rodin a specializovaných zařízení z celé České republiky se tentokrát už pošestnácté setká v úterý 19. dubna 2011 v pražské O2 aréně na charitativním koncertu s názvem Chceme žít s vámi. Účastníky největší charitativní koncertní akce v České republice, kterou pořádá Nadace Nova a televize Nova, osobně přivítá generální ředitel televize Nova a předseda správní rady Nadace Nova Jan Andruško.


Již pošestnácté se v úterý 19. dubna 2011 od 14 hodin uskuteční v pražské O2 areně největší charitativní koncert v ČR Chceme žít s vámi, určený pro mentálně handicapované děti a dospělé ze specializovaných zařízení celé České republiky, který již tradičně pořádá Nadace Nova ve spolupráci s televizí Nova. Účastníky velkolepé dvouhodinové zábavné show osobně přivítá generální ředitel televize Nova a předseda správní rady Nadace Nova Jan Andruško. Program, kterého se diváci nadšeně aktivně účastní, budou tradičně moderovat populární sourozenci Adéla a Dalibor Gondíkovi. Další tradicí už se stává zahájení koncertu hitem Chceme žít s vámi, v podání moderátorů Snídaně s Novou, kteří navrch přidají ještě svou další písničku, nazvanou Tak se odvaž zažít víc.


V programu vystoupí i finalisté druhé řady úspěšné pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar a jejich půvabná porotkyně Helena Zeťová, která nám řekla: „O tom, že se zúčastním této benefiční akce, jsem se s pořadateli dohodla na začátku prosince, kdy jsem zpívala na jimi pořádané akci v Českých Budějovicích. Snažím se pomáhat, kde to jde, a už se na zítřek moc těším.“ Pro návštěvníky O2 areny dále zahrají a zazpívají Heidi Janků, Ewa Farna, Tomáš Klus, Ilona Csáková, Petr Kolář, Janek Ledecký, Michal David či skupiny Gipsy.cz, Hamleti a Maxim Turbulenc.
Nadace Nova tak opět letos umožní mentálně handicapovaným dětem i dospělým sejít se na výjimečné akci s neopakovatelnou atmosférou, která je pro ně každoročním svátkem, a na vlastní oči spatřit známé tváře, které znají jen z televizních obrazovek. Charitativní koncert Chceme žít s vámi, O2 arena v úterý 19. dubna 2010 ve 14 hodin.

Foto: TV Nova, www.heidi.cz