Film Jako malé děti s Kate Winslet na Nova Cinema

Slavný příběh milostného trojúhelníku Jako malé děti se objeví poprvé na českých televizních obrazovkách! Stanice Nova Cinema ho bude vysílat v sobotu 19. listopadu 2011 od 22.20 hodin. Ve slavném snímku, který získal hned tři nominace na Oscara, zazářila hollywoodská hvězda Kate Winslet.


Nova Cinema jako první česká stanice bude v sobotu 19. listopadu 2011 od 22.20 hodin vysílat romantické drama Jako malé děti. Ve slavném snímku se vedle Kate Winslet objeví také Patrick Wilson a Jennifer Connelly, kteří mistrně rozehrají drama milostného trojúhelníku.
Film Jako malé děti rozebírá citlivé téma manželské nevěry a milostného trojúhelníku zároveň. Brad (Patrick Wilson) je unavený stereotypním životem ženatého muže a jeho vztah s manželkou Kathy (Jennifer Connelly), stejně jako pestrost jejich sexuálního života, z jeho strany nezadržitelně vyhasíná. Pak se ale v jeho životě objeví nová žena, krásná Sarah (Kate Winslet), která mu celý jeho svět obrátí vzhůru nohama. Manželka Kathy se spořádaně stará o domácnost a dítě, aniž by měla sebemenší podezření, že se její rodinný život pomalu rozpadá. Důvěřivě toleruje Bradovy stále častější pozdní příchody z práce, až se jednoho dne dozví o Sarah. Vše kolem se tříští na tisíc kousků a už nikdy nebude nic jako dřív…
Film režiséra Todda Fielda sklidil pochvalná uznání od kritiků a získal tři nominace na Oscara. Jedna z nich patřila Kate Winslet za hlavní ženskou roli.

Foto: TV Nova


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353