Farmář hledá ženu – Farmáři sklízejí, co zaseli

V létě se diváci Primy seznámili s devíti farmáři a jednou farmářkou, co už nechtějí být sami. Touží, aby po zimě zase přišlo jaro a zahřálo jejich osamělá srdce. Netrpělivě čekají na odpovědi. Postupuje pětka, které Laďka Něrgešová ve své kožené kabele doručí nejvíce dopisů s nabídkou k osobnímu setkání. Čí slova a fotky zaujmou postupující farmáře, kteří si pak na krátké rande mohou pozvat až desítku nápadnic či nápadníků? Je to těžká volba, fota napoví, ale také klamou… S pěticí farmářů se seznámíte v premiérové řadě show Farmář hledá ženu ve čtvrtek 28. února ve 20.15 hodin na Prima family.


Dva roky úspěšně hledáme pro české farmáře ženy, ale stále to nestačí. Mezi farmáře, kteří pořád nemohou najít tu pravou, přibude letos poprvé farmářka. Ani jí nezbývá čas na hledání partnera. V prvním premiérovém únorovém díle nás čeká odhalení finálové pětice adeptů na lásku, kteří dostali nejvíce milostných dopisů. Laďka jim s výběrem partnerů pomůže a hned v dalším díle uvidíme, jestli si vybrali správně.
Milovník lesa Miroslav hledá všestrannou ženu, se kterou by se mohl toulat přírodou. Cílevědomý Ladislav očekává od partnerky hlavně porozumění. Podnikavý Roman pátrá po bytosti, která by tolerovala jeho práci, Miroslav po přátelské, rozumné a milé spřízněné duši. Slávek by po svém boku uvítal tolerantní ženu, které nevadí bydlení na vesnici a chtěla by hodně dětí. Benjamínek Ondřej hledá především hodnou a pracovitou partnerku pro společné chvíle. Přímočarý Zdeněk touží po ženě, které by mohl věřit, nezkušený Jiří po milovnici přírody. Pro pracovitého Josefa je důležité, aby byla jeho vyvolená milá a chápavá. Jediná žena Jana hledá hlavně chlapa do nepohody.

Stránky pořadu: www.farmarhledazenu.cz

Foto: TV Prima