Farmář hledá ženu – Dobojováno?

Na většině farem je už rozhodnuto, jen u Petra Bušáka a Patrika Čangela je to padesát na padesát. Farmáři sice hledají ženu, ale někdy i sami sebe. A musejí si položit důležité otázky. Vyjadřovat city a informovat protějšky o stavech své mysli, záměrech a rozhodnutích je pro muže pěkný oříšek. Ovšem jinak to nejde, jak uvidíte v pondělí 4. dubna ve 21.20 hodin na Primě.


Vlasta Kadeřábek: Lenka a Tereza
Tereza ještě podojí kozy a odjede domů. Co v Krkonoších, kde se jí líbilo, ještě pohledávat? Vlasta ji zklamal jako chlap a Lenka zcela ovládla pole. Na třetího si hrát nechce, přesto dvojici popřeje štěstí. To Lenka nenechá nikoho na pochybách, jak se situace po dvou dnech vyvíjí. Vodí se s Vlastou po Trutnově za ruce a plánují společnou budoucnost. Uvědomí si ale, že se musí Vlastovi přizpůsobit, aby reagoval na její přání.

Petr Hájek: Johana a Adriana
Petr a Adriana také demonstrují svoji čerstvou lásku a Johana uvažuje o odjezdu. Zatím se snaží vydržet do konce pobytu na farmě. Během výletu ve třech jí ale dojde, že křena dělat nechce a že své síly přecenila. Nechápe Petra, Adrianu už vůbec ne, ale i Petr žasne nad silou svých nových citů k Adrianě, která se mu dřív ani moc nelíbila. Adriana je zamilovaná a přeje si, aby Johana odjela co nejdříve. A vůbec ji nešetří a Petra líbá ostošest.

Petr Bušák: Jana a Gábina
Petr postaví Janu před zásadní volbu. On, nebo pes? Janě by se líbilo žít s Petrem na statku, kde teď bydlí jeho tatínek, a společný domov budovat od základů. Petr ji ale trochu brzdí, ona je na něj možná moc ukvapená. A Gábina? Těžko říct. Komu nakonec zůstane společně upletený koš? Janě, Gábině, nebo dokonce Petrovi?

Patrik Čangel: Lenka a Lída
Děvčata si prohodila směny. Ve sklárně je dnes Lenka, Lída vaří oběd. Patrik potom vezme »své ženy« na výlet do kamenné kaple a Lída se zasní nad představou tak hezkého místa pro svatbu. Jsou to ale vize poněkud předčasné, protože »láska na život a na smrt« se u Patrika nerýsuje. Zato jeho hlava řeší všechna pro a proti. Patrikova rodina má jasno: k Patrikovi by se hodila Lenka. Jak to cítí on, děvčata uslyší v kavárně, kam zamíří po lesní procházce.

Břéťa Sucharda: Lenka a Oldřiška
I váhavec Břéťa chápe, že společné dny na farmě se krátí, a tak Oldřišce nabídne »jen« hezké přátelství. Jsou s Lenkou zamilovaní? Spíš mluví o souznění duší a určité živočišnosti a sklonu k dobrodružství, co je spojují. „Je to čertice,“ konstatuje o Lence Břetislav, z něhož se vyklube romantik; dokonce plánuje společnou vyjížďku na koních s vlasy vlajícími ve větru.

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353