Fanda a Jágrova ex představili exkluzivní kalendář 2014

V Top Gear baru v Praze pokřtěn historicky první kalendář Fanda 2014. Ten vznikl ve spolupráci televizní stanice FANDA a Eastern Gravity. Role křtitelů se ujali jezdec MotoGP Karel Abraham, mistr světa ve fourcrossu a Eastern Gravity rider Tomáš Slavík a pornoherečka Tarra White. Slavnostní křest za účasti tváří TV Nova moderovala Inna Puhajková.


Tým Eastern Gravity a přední český fotograf Jan Kasl pro Fandu vytvořili unikátní fotografie, které vznikaly v průběhu roku 2013 a které dokonale ztělesňují mužský svět. Na přípravě kalendáře se podílely nejen sexy modelky a nestydaté moderátorky RedNews, ale také řada mužských tváří v čele s účastníkem Mistrovství světa silničních motocyklů Karlem Abrahamem, mistrem světa ve fourcrossu Tomášem Slavíkem, fmx riderem Martinem Koreňem nebo hercemPavlem Nečasem známým jako boss Matějka z populárního seriálu Okresní přebor.


Kalendář Fanda 2014 ocení zejména milovníci sportu, lehké erotiky a dalších ryze mužských věcí. Velká část fotografií je věnována právě sportovní tématice. Jedna z nejvýraznějších fotografií je pro měsíc srpen. Zachycuje Karla Abrahama při průjezdu zatáčkou na Masarykově okruhu, zatímco Martin Koreň z týmu Eastern Gravity ho přeskakuje tzv. Indy-Flipem.
Červencová fotografie zase zachycuje jezdce Eastern Gravity Tomáš Zejdu a Tomáše Slavíka. Zejda je na snímku vyfocen při triku Table a Tomáš Slavík ho hecuje společně s krásnými modelkami.


V kalendáři Fanda 2014 dostala velký prostor i lehká erotika a krásné ženy. První měsíc v nadcházejícím novém roce patří moderátorkám RedNews Simoně Saifové, Janě Wáclawkové a Tereze Nyklové, které na společné černobílé fotografii neváhaly ukázat své sexy křivky. Další moderátorka RedNews Jana Potyšová potěší mužské oko v měsíci dubnu. Jana sice pro tentokrát své tělo zahalila do červených šatů, ale i tak momentka před Top Gear Barem v Praze, zachycuje její krásu a svůdnost. Spoře oděné dívky najdeme i v dalších měsících kalendáře.


Pozornému oku jistě neunikne, že červnová fotografie vznikla v nejznámější české fotbalové šatně populárního seriálového týmu Slavoj Houslice. Mimo pětice modelek můžete na snímku vidět i herce ze seriálu Okresní přebor Pavel Nečase. Kalendář Fanda mohou zájemci získat v e-shopu yoopy.cz

Foto: TV Nova


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353