Diváci Prima Cool si poprvé sami zvolí štědrovečerní filmy

Kanál Prima Cool letos divákům nadělí zábavu podle jejich gusta. Od 5. prosince mohou na Facebooku Prima Cool hlasovat o to, jaké filmy na Štědrý večer uvidí. Na výběr bude z pěti žánrových dvojic filmů.

Stedrej vecir

Hlasování odstartovalo na facebookových stránkách Prima Cool, kde diváci preferují své oblíbené filmy pomocí »lajků«. Jedná se o pět dvojic filmů, které jsou vždy specifického žánru – ať už jde o animované filmy, komedie či akční thrillery. Vítězná dvojice snímků bude odvysílána 24. prosince od 20.15 hodin jako Cool Štědrej večír. Součástí toho budou také vánoční přání hlasujících diváků pro jejich blízké.

Ve jmenu krale II (59)

Vůbec poprvé dáváme divákům možnost takto ovlivnit svým hlasováním nejdůležitější slot vysílání. Diváci navíc mohou spolu s hlasováním zanechat i nějaký vzkaz nebo přání, které bude promítnuto na liště během vysílání vítězných filmů,“ řekl programový ředitel FTV Prima Roman Mrázek.

Ve jmenu krale II (31)

Filmy, o nichž můžete hlasovat
1. Animáci: Madagaskar I a Madagaskar III
2. Komedie: Sousedská hlídka a Vybíjená
3. Akční thriller: Ve jménu krále I, Ve jménu krále II
4. Akční thriller: Labyrint útěk a Labyrint zkouška
5. Animáci: Shrek I, Shrek III

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353