Dámy, podívejte se, jak to rozjel Geňův dvojník u tyče!

Z technických důvodů došlo k záměně dílů Partičky a tak se v pondělí večer můžete těšit na zcela jiné scénky, než které jsme uvízovali. A budou stát za to! Po úvodním originálním nástupu hudebníka Mariána Čurka alá »Geňa u tyče«, mimo jiné uvidíme právě Richarda Genzera a to při Reklamaci. Podaří se mu uhodnout, že u prodavače Ondry Sokola reklamuje vejce na měkko?


Poté se herci Partičky představí jako muzikáloví umělci! Předvedou muzikálové představení na téma »žena po plastické operaci je s výkonem chirurga nespokojená«. Ve hře Zvukové efekty nám zamilovaný pár Genzer-Suchánek předvede, jak vypadá takový odpolední piknik na louce ve dvou.

Velice romanticky! Nebude chybět ani chvilka Poezie, ve které budou herci Partičky tvořit velkolepé poetické dílo! Každý do něj ale přispěje jen jedním rýmem! Jak tohle dopadne?


V dalším dílu improvizační show Partička, v pondělí 26. března večer na Prima family se můžete opět těšit na originální scénky, nečekané a vtipné situace a rozmanité převleky Michala Suchánka, Richarda Geni Genzere, Ondřeje Sokola a Igora Chmely.

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353