Cesty domů: 123. díl – Láska, která zabíjí

Vladana Boudová obviní Vejnara, že ji surově zmlátil. Pro Vejnara přijde Mladý a odvede ho do vazby. Co teď bude s Pavlínou? Šimon se uzdravil a je propuštěný z nemocnice. Čeká na něj překvapení – z Anglie přiletěli na skok Helča s Martinem. Jaké novinky přivezli a co Šimonovi nabídnou? Honza se s Ivanou hádá a dokonce se na pár dní odstěhuje do vily. Ivana se s tím ale nehodlá smířit a pro Honzu si k Bernátovým dojde. Co tam provede tentokrát? A co Honzovi ve vzteku prozradí? Danovi je s Vendy a ve vile u Bernátových moc dobře. Ale drásá ho, že se s nimi stýká navzdory mámě. Dala mu totiž ultimátum – buď Vendy, nebo ona. Koho si Dan vybere?


Vladana Boudová obviní Vejnara, že ji surově zmlátil. Kapitán je nejdřív postavený mimo službu a netrvá dlouho a přijde pro něj Mladý v doprovodu dvou dalších policistů a odvedou Vejnara do vazby. Ten moc dobře ví, že nic neudělal. A tuší, kdo ve skutečnosti Vladanu zbil. Pasák, který se na ni nalepil. Vejnar se ale bojí, aby nechtěl ublížit i Bety a Pavlíně. Ale to nezná Bety. Když nemůže Robert, vypraví se ona sama zjednat pořádek. Na její chlapy nikdo sahat nebude. S kým se Bety sejde a jak její záchranná mise dopadne?


Šimon se uzdravil a je propuštěný z nemocnice k další rekonvalescenci. Protože záchranný program s feťáky zkrachoval a Šimon přišel o práci v nemocnici i o Vendy, nějak neví, co by měl dělat dál. Pacina s Petrem pro něj ale mají překvapení. Na skok z Anglie přiletěli Helča s Martinem. A Martin Šimonovi nabízí, aby s nimi odjel na léto do Anglie. Dá se do pořádku, rozmyslí si, co chce dělat, a pak se zase vrátí. A nebo taky ne, pokud se mu v Anglii zalíbí. Rudolf Šimona navádí, ať neváhá, on by jel hned. A Šimonovi se tenhle nápad čím dál víc zamlouvá. Jak se nakonec rozhodne? A jaké další překvapení Helča s Martinem mají?


Dan se pořád nemůže rozhodnout, co by měl udělat. S Vendy a u Bernátových ve vile vůbec je mu strašně dobře. Ale drásá ho, že se s nimi stýká navzdory mámě. Ivana mu totiž dala ultimátum: buď Vendy, nebo ona. A tak Dan propadá chmurným náladám a kope kolem sebe. Nechce mezi těmi dvěma volit. Ještě že má Stázku. Ta se mu snaží vysvětlit, že máma na Vendy jednoduše žárlí. Bojí se, že na něj úplně ztratí vliv. Stázka mu radí, aby se držel Vendy mámě navzdory. Je to fajn holka, která bude stát při něm. Poslechne ji? Nebo se bude opět pokoušet mámě vyhovět, aby si zasloužil její lásku?


Honza se s Ivanou čím dál víc hádá. Má pocit, že se opakuje situace jako před dvaceti lety. Opět se projevuje její majetnická povaha. Chce mít Honzu jenom pro sebe, tak ho pomalu začíná izolovat od jeho rodiny i přátel. A to, že dala zatknout Vejnara, je poslední kapka. Poslala ho do vazby na základě nepodloženého udání feťačky a šlapky. Jak to dokázala? Ivana ale před Honzou mlží. Honza se po další hádce ještě víc naštve a odejde do vily. Něco takového Ivana nehodlá strpět a pro Honzu si k Bernátovým dojde. Co provede tentokrát? A co ve vzteku Honzovi řekne? Sledujte stý dvacátý třetí díl seriálu Cesty domů ve středu 16. května ve 20 hodin na Prima family.

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353