Bezmála čtvrt milionu fanoušků Óčka vybírá nejzaláskovanější klip

Óčko vstoupilo do rozhodující fáze hledání nejzaláskovanějšího klipu. Na facebooku Óčka mělo více jak 240.000 diváků a fanoušků Óčka možnost napsat své tipy na nejzaláskovanější klip a tím se stát spolutvůrci programu. Z jejich tipů vzešlo 20 nejčastěji jmenovaných klipů mezi nimiž najdeme jak megahity jako jsou I Will Always Love You od Whitney Houston, klasiku z Titanicu My Heart Will Go On od Celine Dion nebo You Are Not Alone od krále popu Michaela Jacksona, tak i aktuální hity Just The Way You Are od Bruno Marse nebo Someone Like You od gramofonky ověnčené Adele.


Z československé produkce nechybí současný hit Šrouby a matice od plzeňské skupiny Mandrage, Ja ťa nájdem od lamače teenagerovských srdcí Martina Haricha. Fanoušci nezapomněli ani na romantiku Akorát od sympatického blonďáka Davida Deyla a Oskarem ověnčený song Falling Slowly od Glena Hansarda a Markéty Irglové.
Z dvaceti nominovaných klipů vyberou diváci hlasováním na www.facebook.com/tvocko a na webových stránkách www.ocko.tv finálovou desítku. Jak hlasování dopadlo a který klip zvolí diváci jako ten skutečně nejzaláskovanější se dozvědí v poledne na Prvního máje v pořadu Best of…, který nebude jediným pořadem plným romantiky a lásky. První máj na Óčku bude celý ve znamení zamilovaných songů od Ranního freshe až po ještě romantičtější Love Zone. Ten zaláskovanější První máj bude jedině na Óčku a s Óčkem!

Diváci budou rozhodovat mezi touto dvacítkou klipů:
MANDRAGE – Šrouby a matice
ENRIQUE IGLESIAS – Hero
MAROON 5 – She Will Be Loved
BEYONCÉ – Best Thing I Never Had
CHRISTINA PERRI – Jar Of Hearts
WHITNEY HOUSTON – I Will Always Love You
MARTIN HARICH – Ja ťa nájdem
BRUNO MARS – Just The Way You Are
DAVID DEYL – Akorát
CELINE DION – My Heart Will Go On
CHANTAL KREVIAZUK – Leaving On A Jet Plane
AEROSMITH – I Don´t Want To Miss A Thing
GLEN HANSARD & MARKÉTA IRGLOVÁ – Falling Slowly
AVRIL LAVIGNE – When You´re Gone
MICHAEL JACKSON – You Are Not Alone
ONE DIRECTION – Gotta Be You
R.E.M. – Everybody Hurts
ADELE – Someone Like You
JAMES BLUNT – You´re Beautiful
LIPO feat. DEBBI – Ležím v tvé blízkosti

Foto: TV Óčko


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353