Autosalon – Premiérová super nálož motoristických novinek a zajímavostí

Fandové Autosalonu se mohou těšit na svou pravidelnou dávku auto-moto emocí už ve čtvrtek 26. června ve 20.15 hodin na Prima Cool! Chystáte se o prázdninách autem na Jadran? Experti Autosalonu vám poradí, co a jak, a navíc přibalí i atraktivní obsah! Na Jadran totiž vyrazí také! Ovšem ne nějakým nudným »MPV«, ale dvěma nejméně praktickými vozy planety – roadsterem Kaipan a tříkolkou Morgan.


A protože jsou tyhle stylové sporťáky určené hlavně k víkendovým vyjížďkám, není úplně jasné, jestli do cíle vůbec dorazí… Možná ještě větším adrenalinem bude výlet do Itálie! Pravidla italského provozu jsou totiž taková, že žádná nejsou. Ono by to tolik nevadilo, kdyby naši experti jeli v autě, jenže oni pojedou na skútrech! Symbolem tamního motorismu totiž není Ferrari, ale Vespa. A právě do továrny, kde se tahle jednostopá klasika vyrábí, zamíří.
Zklidnění je čeká u rakouského jezera Wörthersee, na jedné z nejuznávanějších tuningových výstav! Pokud si myslíte, že už vás ohledně aut nemůže nic překvapit, tak vystavené kousky vás zaručeně vyvedou z omylu! A to samozřejmě není všechno! Uvidíte, jak si za volantem poradí porotce Ota Klempíř, absolvuje soutěž VIP tváří v driftování! A chybět nebude ani SMS soutěž o zapůjčení stylového kabrioletu MINI Cooper na víkend!
Autosalon už ve čtvrtek 26. června ve 20.15 hodin na Prima Cool! Repríza pak v sobotu v 8.30 hodin na Primě.

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353