Anděl Páně se po deseti letech dočkal nové obrazové kvality

Diváci České televize uvidí o letošních Vánocích jednu z nejoblíbenějších českých pohádek Anděl Páně v nové, obrazově kvalitnější podobě. Příběh o cestě plné nástrah i humorných situací za napravením alespoň jednoho hříšníka odvysílá první program 23. prosince ve 20 hodin.

Andel Pane
Televizní premiéru Anděla Páně režiséra Jiřího Stracha sledovalo na Vánoce roku 2006 přes dva a půl milionu diváků. Stal se tak nejsledovanější vánoční pohádkou novodobé televizní historie. A právě v těchto dnech natáčí Jiří Strach pokračování Anděla Páně, jehož je Česká televize koproducentem.

Jak and?l Pán? po sv?t? chodil
„Anděla Páně jsme před deseti lety točili na šestnáctimilimetrový film. Dnešní technologie však umožňují kvalitnější obrazové zpracování, které, jak věřím, přinese obohacující zážitek. Diváci České televize si ho jistě zaslouží,“ říká režisér filmu Jiří Strach. Ten stojí rovněž za letošní premiérovou vánoční pohádkou Svatojánský věneček. Výpravný příběh o kuchaři Ondrovi, který se toužil stát plavcem, o princezně Verunce, kterou bavila matematika, a o věnečku, se kterým připlula po vodě láska, uvidí diváci České televize 25. prosince od 20 hodin na Jedničce.

Jak and?l Pán? po sv?t? chodil

Foto: Česká televize

1920x1080px_osudy_hvezd


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353