Adina Hyková vzpírala přímo u Krause!

Moderátor Jan Kraus si pozval do své televizní show mistryni republiky v silovém trojboji Adinu Hykovou. „Dneska už dělám jen benchpress. Tlak v lehu na lavici,“ vysvětlila téměř sedmdesátiletá Adina. Jan Kraus prozradil, že paní Hyková se umístila i na mistrovství světa – na prvních i druhých místech. „Mně už bude sedmdesát, už bych měla být v závodní kategorii M4, ale ta ještě neexistuje,“ rozesmála se paní Hyková.


A pochlubila se Krausovi se svými medailemi a oceněními. Jan Kraus požádal, aby paní Hyková předvedla, kolik vzepře. „Trénuji třikrát týdně, jezdím do posilovny,“ prozradila paní Hyková. Pak předvedla, jak se rozcvičuje – několika kliky – a lehla si na lavičku, aby ukázala, kolik vzepře. „To mi musejí nakládat postupně. To nejde najednou, to by babičku sedřeli,“ rozesmála paní Hyková diváky. Za velkého aplausu pak několikrát zvedla činku s padesátikilovým závažím!


Do šestého dílu Show Jana Krause přijali pozvání Jaka Krause moderátorka a koučka Mirka Čejková, spisovatel Jaroslav Rudiš a nejstarší reprezentantka v benchpressu Adina Hyková. A jako zvláštní hosté přišli Václav Neckář a jeho bratr Jan Neckář zazpívat písničku z filmu Alois Nebel. S Mirkou Čejkovou si bude Jan Kraus povídat o tom, co ji vedlo ke svatbám a rozvodům, Mirka Čejková popíše, co nyní dělá a na závěr naťuknou její možný návrat do televize. S Jaroslavem Rudišem musela řeč přijít na nový film Alois Nebel, ale brzy se stočila na vlaky a nádraží, ale i na způsob, jak se v Česku píšou knížky. Na závěr velmi sympatická dáma Adina Hyková Janu Krausovi popsala nejen rozdíl mezi silovým trojbojem a benchpressem, ale uvedla ho i do problematiky věkových kategorií ve světových soutěžích. Premiéru šestého dílu druhé série Show Jana Krause uvidíte v pátek 7. října ve 22.10 hodin na Primě.
Foto: TV Prima / Dagmar Hájková


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353