19. narozeniny televize Nova slaví diváci i hvězdy

Sedm desítek hvězd, stovky diváků a exkluzivní nahlédnutí do »kuchyně« televize Nova – to je největší narozeninová oslava v historii, kterou TV Nova v neděli 3. února uspořádala pro své diváky. Ti, kteří měli to štěstí a přihlásili se před naplněním kapacity, vstoupili do jejího světa na Dni otevřených dveří, který se konal u příležitosti 19. narozenin televize Nova.


Den otevřených dveří vzbudil u diváků velký zájem, kapacity byly zaplněny během 24 hodin. Stovky lidí, které se do metropole sjely ze všech koutů republiky, mohly poprvé  zavítat do studia Televizních novin a ateliérů oblíbených seriálů Ordinace v růžové zahradě 2, Ulice a Gympl s (r)učením omezeným. Na každém ze stanovišť braly divákům dech nejen kulisy, které ze svých oblíbených pořadů důvěrně znají, ale hlavně jejich oblíbené hvězdy, které tak díky Dni otevřených dveří měly doslova na dotek. Celkově je přivítalo na sedm desítek tváří TV Nova v čele s Lucií Borhyovou, Reyem Korantengem, Markétou Častvaj Plánkovou, Ljubou Krbovou, Petrem Rychlým nebo Ondřejem Brzobohatým.


Celodenní program zahájil v dopoledních hodinách generální ředitel skupiny Nova společně s tvářemi Televizních novin a Snídaně s Novou. „Jsem moc rád, že můžeme zahájit historicky první Den otevřených dveří TV Nova. Těší mě, že se TV Nova, její původní tvorba a hvězdy těší tak velké oblibě. Věřím, že jsme započali novou a příjemnou tradici,“ uvedl Andruško.


„Moc si to užívám, protože si taky moc dobře pamatuji, jak jsem poprvé přišla do televize já. Připadala jsem si jako Alenka v říši divů, takže jsem ráda, že našim divákům můžeme ukázat, jak to v naší televizi vypadá a jak funguje naše každodenní práce,“ komentovala dění v prostorách Novy moderátorka Snídaně s Novou a SuperStar Zora Kepková.


Kromě Dne otevřených dveří se diváci v průběhu února mohou těšit i z dalších dárků, které jim TV Nova nabízí. VOYO je v současné době dostupné všem novým předplatitelům za pouhých 99 korun, největším narozeninovým dárkem pak bude koncem února spuštění v pořadí již sedmé stanice skupiny Nova – tou bude volně šířená Telka.

Foto: TV Nova


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353