»Bezpáteřní« soutěžící z Ruska šokoval Bílou i Mareše!

Show Česko Slovensko má talent pokračuje a s ní i další neuvěřitelné talenty a jejich příběhy! Kdo v neděli uslyší od hvězdné poroty »ano« a kdo se vrátí domů s nepořízenou? A koho v závěru dílu pošlou diváci svými SMS hlasy do semifinále? Uvidíme.


Soutěžící, kteří pilují vystoupení do poslední minutky, vkládají do účasti na castingu obrovské naděje! Patří k nim i Nikol Karolová, která neměla zrovna snadný život, ale rozhodla se o své štěstí bojovat… A s nesmrtelným hitem Whitney Houston jí to vyšlo naprosto skvěle, porota byla z jejího zpěvu nadšená! Na podiu také zazáří nenápadná, ale o to atraktivnější taneční skupina Moving lights, která předvede, jak úžasně lze propojit světlo s pohybem.


Také uvidíme malujícího vyučeného automechanika »Malýho Dejva«, který i přesto, že když přijel na casting, neměl ani na cestu zpátky, odcházel z podia s pětistovkou EUR v kapse. Tedy se Slávikovou pětistovkou! Ten byl z jeho obrazu tak nadšený, že ho od něj na místě rovnou koupil! „Tolik peněz jsem snad v životě neviděl! Teď jsem bez práce, a tudíž nemám ani peněz nazbyt. Kdyby mi produkce nezaplatila cestu a náklady na malířské potřeby, nemohl bych si dovolit na casting vůbec dojet,“ svěřil se dojatý Dejv.


A pozor, čeká nás i vystoupení charismatického devětačtyřicetiletého Mukhtara Contortiona, který svými schopnostmi naprosto vyšokuje celé divadlo! Těžko uvěřitelný výkon tohohle »bezpáteřního« pána z Ruska jste v životě neviděli! Česko Slovensko má talent v neděli 6. října ve 20.15 hodin na Primě.

Foto: TV Prima