Farmářské trhy probíhají 24 hodin denně

Od teď už za poctivými lokálními potravinami na farmářské trhy jezdit nemusíte. Seznamte se s našimi skvělými farmáři a menšími dodavateli, kteří nám do Rohlíku pravidelně dováží svá neskutečně skvělá masa, uzeniny, sýry, jogurty, mléka i nemléka, džemy nebo lahůdky. Podívejte se, co všechno si nyní díky Rohlíku můžete nechat přivézt až domů.

Rohlik03654_farma_pencin

Maso z pastevních chovů The Real Meat Society britského šéfkuchaře Paula Daye, stojícího také za vyhlášenou pražskou restaurací Sansho. Ovčí sýry, mléčné výrobky, uzeniny a maso z jihočeského Statku Horní Dvorce manželů Dubových. Vynikající Marmelády s příběhem od Hany Šindlerové. Anebo například ručně vyráběné knedlíky bez konzervantů a potravinářských barviv od pražské firmy Knedlíky Láznička Vladimíra Zikmunda. To je jen část farmářských produktů, které jsou denně v nabídce Rohlik.cz.

Rohlik03661_marmelady_s_pribehem

Farmáři začali prostřednictvím Rohlik.cz své produkty prodávat již v roce 2015. Mezi prvními byli Farma Pěnčín, Farma Struhy a Farma rodiny Němcovy. „Poptávka po farmářských potravinách mezi českou populací stále roste a očekáváme, že tento trend bude pokračovat i v budoucnu. Našim zákazníkům proto nabízíme ty nejkvalitnější farmářské produkty od špičkových českých dodavatelů, u nichž můžeme jednoznačně garantovat původ jejich produktů. U nás se tedy nemůže stát, že by zákazník koupil potraviny, které se za farmářské vydávají, ale ve skutečnosti pocházejí z velkoprodukce a velkoskladů,“ říká zakladatel Rohlik.cz Tomáš Čupr. A dodává, že mezi jejich dodavateli je v současné době více než třicet farmářů, což je jednoznačně nejvíce ze všech supermarketů i obchodů s potravinami na českém trhu.

Rohlik03694_cider_tatuv_sad

Tak například největší oblibě z mléčných produktů se na Rohlík.cz těší ovčí
a kozí sýry od Farmy Pěnčín či poctivé jogurty a tvarohy od BioVavřinec a Farmy Struhy. Co se týče masa, největší poptávka je jednoznačně po drůbežím a hovězím.
Z hovězího masa je oblíbené hlavně bio hovězí od Ecoproduct, Biopark a The Real Meat Society. Konkrétně v poptávce vedou mleté maso, steaky a také hovězí kostky, přičemž úplně nejoblíbenějšími produkty jsou mleté bio maso a bio hovězí kostky na guláš, obojí od výrobce Ecoproduct. Z farmářského drůbežího masa pak zákaznici na Rohlik.cz nejraději kupují kuřecí prsa, stehna a celá kuřata, přičemž nejvíce si si oblíbili ta z Farmy rodiny Němcovy a Světničkové kuře.

Rohlik03813_vejce_ze_dvora

Všechny produkty od dodavatelů, jejichž úplný seznam najdete níže, si navíc můžete prostřednictvím největšího českého online supermarketu objednat přímo
z pohodlí domova. A to dvacet čtyři hodin denně, sedm dní v týdnu. Nemusíte tedy už čekat, až bude ve vašem okolí probíhat další z farmářských trhů. Na Rohlik.cz totiž farmářské trhy probíhají nepřetržitě. Navíc garantujeme nepřerušený chladící proces až k vašim dveřím, díky čemuž máte jistotou, že se vám maso a další potraviny cestou nezkazí.

S našimi farmáři a dodavateli farmářských produktů se můžete seznámit pod tímto odkazem: https://www.rohlik.cz/tema/farmarske-trhy

Foto: www.rohlik.cz