Nosek si po dlouhé době zahraje heteráka

Čtyřicetiletý herec Jaromír Nosek má na svém kontě již několik homosexuálních rolí. Sám vlastně netuší, proč ho do role homosexuála často a rádi režiséři obsazují. Nyní je však potěšen, že dostal nabídku zahrát si v Divadle Broadway v muzikálu Trhák čistě heterosexuální roli, kterou s velkou radostí přijal.

1V6A9858rw

V muzikálu Trhák, který zkoušíme v Divadle Broadway, si zahraji inspicienta, je to role, kterou v původním filmu ztvárnila Jiřina Jirásková s Radkou Fidlerovou. Konečně si zahraju normálního muže, dokonce po dlouhé době nebudu teplej,“ sdělil nám herec.

Herec také přiznal, že je o něj zájem z řad homosexuálů, když v televizi běží oblíbený film Účastníci zájezdu. Pak mě oslovují na ulici, nebo za mnou chodí v restauraci,“ dodal závěrem se smíchem Míra Nosek, který také ztvárňuje homosexuálního majitele cukrárny v muzikálu Mýdlový princ.

KIK_9360

Kromě oblíbeného herce si od října v muzikálu Trhák v režii Radka Balaše od října zahrají Dana Morávková, Sandra Pogodová, Martin Dejdar, Michal Kavalčík, Josef Carda nebo Iva Kubelková.

Foto: Divadlo Broadway


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353