Kráska z Primy je těhotná a v létě chystá svatbu

Reportérka Top Staru na Primě Lucie Špaková je těhotná. Teď ukázala první ultrazvukový snímek miminka ve třetím měsíci těhotenství.

HML_3634

Miminko bylo plánované. S žádostí o ruku jsme si řekli, že už přírodě necháme volný průběh. A jak je vidět ta malá dušička už chce být součástí i svatebního obřadu, který bude na konci července,“ prozradila Špaková.

O tom, že je těhotná se dozvěděla velmi symbolicky. Ten den jsem totiž pořádala tiskovou konferenci k mému projektu Odvážlivci, který má dodávat lidem odvahu  k životním změnám. Asi pět minut před začátkem jsem si udělala test a projekt odstartovala s vědomím, že mám jednoho malého odvážlivce v sobě,“ směje se.

Miminko je celé tři měsíce hodné. Mám nízký tlak, takže sem tam mám nějaký den trochu v mlze, protože se mi točí hlava nebo si tak různě poposedám, kde se dá. Taky už měsíc jím skoro jen maso a to jsem ho nikdy moc nemusela,“ říká Špaková.

Spakova

Před několika měsíci začala připravovat seminář, který je určený hlavně pro dcery a mámy. Obsahem jsou zlatá pravidla, jak vždycky vyjít se svojí mámou, poznat komunikační fauly a jak se jim vyhnout či získat nadhled nad svými vztahy. Můj život se tak kolem mateřství už tak trochu nějakou chvíli točí, protože sama moc dobře vím, jak je těžké se s našimi maminkami dorozumět, chápat se a odpouštět si,“ prozradila.

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353