Zpívání nejen u táboráku

Zpíváte rádi? Potom právě pro vás vychází série zpěvníků s největšími hity Karla Kryla, Ivana Mládka, Jana Nedvěda, Svěráka s Uhlířem, Suchého se Šlitrem nebo Hapky s Horáčkem…

Zpěvník – P. Hapka a M. Horáček
Zpěvník největších hitů Michala Horáčka a Petra Hapky, ve kterém najdete písničky Levandulová, Dívám se dívám, V penziónu Svět, Štěstí je krásná věc, S cizí ženou v cizím pokoji aj., vychází z jejich dlouholeté spolupráce a je určen všem, kteří mají jejich písničky rádi.

Počet stran 112, formát 147 x 205 mm, váz., cena 199,- Kč

Zpěvník – Ivan Mládek
Zahrajte si největší hity Ivana Mládka! Zpěvník s jeho největšími hitovkami, jako jsou Jožin z bažin, Dáša Nováková, Jez, Prachovské skály a řada dalších hitů, je určen úplně všem, bez rozdílu věku a pohlaví. Zpěvník obsahuje akordy a je doplněn vtipnými ilustracemi Pavla Kantorka.

Počet stran 112, formát 147 x 205 mm, váz., cena 199,- Kč

Zpěvník – Z. Svěrák a J. Uhlíř
Zahrajte si největší hity Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře! Zpěvník největších hitovek, jako jsou Dělání, Severní vítr, Ani k stáru a řada dalších hitů, je určen úplně všem bez rozdílu věku a pohlaví. Zpěvník obsahuje noty a akordy, tak ať se vám hezky zpívá i hraje.

Počet stran 124, formát 147 x 205 mm, váz., cena 199,- Kč

Zpěvník – J. Suchý a J. Šlitr
Oblíbené písničky z autorské dílny Suchý & Šlitr! Většina písní pochází z dob zlaté éry divadla Semafor, kterým prošla většina nejznámějších zpěváků naší populární hudby. Zpěvník přináší takové hity jako: Kočka na okně, Babeta, Tereza, Písnička pro Zuzanu, Oči má sněhem zaváté, Pramínek vlasů, Včera neděle byla, To všechno odnes čas, Máme rádi zvířata a další. Zpěvník s notami a akordy, plný nezapomenutelných písní je určen nejen pamětníkům!

Počet stran 128, formát 147 x 205 mm, váz., cena 199,- Kč

Zpěvník – Karel Kryl
Zpěvník Karla Kryla, hudebního skladatele a textaře, kterému se někdy přezdívalo »básník s kytarou«. Přestože žil dvacet let v exilu, vždy se cítil Čechoslovákem a nikdy se nevzdal svého občanství. Ve zpěvníku najdete nezapomenutelné hity jako Bratříčku, zavírej vrátka; Anděl; Morituri te salutant; Král a klaun; Maškary, Veličenstvo kat a řadu dalších.

Počet stran 112, formát 147 x 205 mm, váz., cena 199,- Kč

Zpěvník – Jan Nedvěd
Zahrajte si největší hity Jana Nedvěda! Přinášíme nejen písničky, které se staly legendami táborových ohňů, ale také písně ze současného repertoáru Jana Nedvěda a jeho skupiny, se kterými sklízejí na svých vystoupeních neuvěřitelné úspěchy po celé České republice a Slovensku. Zpěvník obsahuje hitovky jako Podvod, Stánky, Ptáčata, Růže z papíru, Kohout, Do kostela, Dopis do nebe, Banská Bystrica, Kamenný mlýn, Živá voda a další. Nepostradatelný zpěvník pro všechny milovníky folku a country!

Počet stran 120, formát 147 x 205 mm, váz., cena 199,- Kč

Foto: Nakladatelství Fragment


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353