Zoev Jho, Diana Luppi – E. T. 101 kosmická příručka (nouzové vydání pro planetu Zemi)

S pomocí E. T. 101 lze procitnout z hlubokého evolučního spánku a vzpomenout si na to, co o sobě a o světě víte, jen jste si to špatně uložili do paměti nebo jste na to zapomněli. Každá stránka této příručky s vámi zalomcuje a podnítí vás k procitnutí – novými poznatky a zářivým vtipem. A úplně s nadhledem.

Jo, tak to chci!

Kosmická příručka je vtipně pojaté psaní o mimozemšťanech a o tom, jaká směs na naší Zemi vlastně žije. Až jsem si někdy říkala, co všechno vtip a nadhled promísil, není tam někde i nějaké to zrnko pravdy? Každopádně, jestli máte rádi kosmická a mimozemská duchovní témata, tak se nad touto knihou upřímně pobavíte.
Skvělé relaxační čtení do postele i na dovolenou!

Najdete tu slovník, aby se vám dobře orientovalo, několik oddílů knihy, od krizových částí až po tvořivé a mnohdy se rétorika vážně hodí do této doby.

No jasně, protože se prostě hodí:

„Vaše vlády, vaše korporace a celkem normální občané však ve jménu materiální vypočítavosti páchají zvěrstva, nad nimiž zůstává rozum stát, a veškerý lidský obchod je z duchovního hlediska jedním jediným skandálem.

Třešničkou na dortu tomu všemu je fakt, že teoreticky, podle vašich zákonů, může být sice podobné jednání podvodem, ale o podvodu se mluví jenom tehdy, máte-li smůlu, a chytnou vás. Jinak se považuje takové chování za fikané obchodní hrátky a projevy znamenitých mozků.“

Tak lidstvo je znamenitý mozek sám o sobě, že? Dnes a denně se o tom přesvědčujeme. Tak a nyní věřím, že ti mimozemšťané jsou z nás vcelku na rozpacích a nabízí nám trošku vylepšení.

A tak se na všechno díváme z různých úhlů pohledu, popravdě, někdy to je k smíchu, jindy k pláči a celá kniha se potácí v obou dvou rovinách. Čímž nesnižuji její hodnotu, ale jen říkám, že na čtení E. T. 101 je dobré mít náladu ne úplně euforickou, ale ani ne úplně depresivní. Je to horská dráha.

A to dává knize nádech, který je ČTENÁŘSKY ZAPAMATOVATELNÝ, otiskne se do emoční paměti a tuhle knihu si prostě budete pamatovat, protože byla jiná.

Ale abych nebyla jen vtipná… tak si odnesete i některá poučení. Já si vzala například:

Lidi, co se vidí jako oběti, nejsou schopni tvořit.

 

Více infa: www.anch-books.eu

 

Foto: Nakladatelství Anch-Books