Světový fenomén Hunger Games se již potřetí blíží do českých kin

Pokračování filmu podle knižního bestselleru Hunger Games: Síla vzdoru se blíží. Knižní série Hunger Games se stala celosvětovým fenoménem a zasáhla již miliony fanoušků. Závěrečný díl knižní trilogie rozdělili filmaři do dvou částí, první z nich je jedním z nejočekávanějších podzimních filmů. Premiéra v ČR je naplánována na 20. listopadu!


Katniss přežila oproti očekávání boj v aréně i podruhé. Odboj pracuje naplno a o dalším osudu hlavní hrdinky rozhodují jiní, kteří ji odvážejí do třináctého kraje. Dokáže se Katniss stát vůdcem rodící se revoluce a symbolem pro ostatní kraje? Najde v sobě odvahu postavit se mocným v čele s nemilosrdným prezidentem Snowem?
Do premiéry zbývá přesně šest týdnů, už nyní si ale můžete pustit finální trailer nebo si přečíst knižní předlohu. Nakladatelství Fragment pro všechny fanoušky opět chystá u příležitosti premiéry soutěž o skvělé ceny, která bude vyhlášena v listopadu na webu a facebooku.
Jeden den před filmovou premiérou bude uvedena kompletní trilogie v audio verzi. Bestseller načetla oblíbená česká herečka Tereza Bebarová a bude k dispozici jako klasické CD nebo v digitální podobě na Audioteka.cz.

Více informací o sérii na: www.hunger-games.cz

Foto: Nakladatelství FragmentWarning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353