Spuštění e-shopu Zlatéknihy.cz s lidovými cenami

V úterý 16. dubna otevřelo nové internetové knihkupectví s přímým prodejem, které garantuje nižší ceny o 25 procent. Nový e-shop přináší nižší ceny čtenářům a vyšší zisky nakladatelům. Čtenáři mají garantovanou slevu 25 procent. Jednotné poštovné 80 Kč včetně dobírkovného. Od určité výše objednávky navíc neplatí poštovné. Tato výše se pohybuje u jednotlivých nakladatelů od 390 do 600 korun. Zlatéknihy.cz tak pružně reagují na současný trend – recesní slevománii.


Tyto výhody plynou ze samotné podstaty nového obchodního modelu, který nemá ve světě obdoby. Nakladatelé neplatí žádný rabat, sami posílají knihy čtenářům na dobírku a inkasují peníze. Sami si vkládají knihy dle libosti, aniž by museli s kýmkoliv diskutovat. Zlatéknihy.cz pomohou mnoha nakladatelům, a tím přispějí k zachování neuvěřitelné pestrosti české knižní nabídky. Prozatím jsou doménou spíše menších nakladatelů. Čtenáři tak mohou objevit i knihy, které by jinak beznadějně zapadly v celkové každoroční produkci 16 000 knižních titulů jako jehla v kupce sena. Součástí knihkupectví je etický kodex, který zdůrazňuje klíčovou zásadu: »Čím lepší péče o zákazníky, tím vyšší tržby«. Zlatéknihy.cz jsou vedeny v přátelském a velkorysém duchu.

Foto: www.zlateknihy.cz


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353