Sheri Winston – Anatomie vzrušení ženy

Nechcete-li se už rýpat v sexuálních a lidských traumatech, ale chcete sebe samu pochopit a začít žít – tak TOHLE je naprosto ideální kniha. S ničím se nepáře a ukazuje ženské tělo v celé jeho kráse, v celé jeho celistvosti. Svým způsobem si budete připadat chráněni, celiství…

Kniha podmanivá, encyklopedická i jdoucí hluboko do duše nejen ženské. Její velkou výhodou je, že působila velmi tvořivě, plodně, šťavnatě, což dává šanci hezkého čtení pro každou ženu, která se už nechce donekonečna rýpat v traumatech, ale chce začít žít.

Nic proti knihám o traumatu, často je třeba právě tam začít.

Ale pokud už máte toto za sebou, nebo už o to nestojíte, je tohle opravdu skvělé osvěžení. I když je to kniha nacpaná informacemi, cvičením, množstvím oblastí k pochopení a procítění, je z ní cítit radost. Radost, u které není ta pachuť znovu obnovené, vyléčení, uzdravené. Jak to jen říct?

Měla jsem u ní pocit, že jsem žena, která je celistvá a bez minulosti a která právě objevila sebe samu, protože se do té doby jen a pouze neznala tak dokonale, jak by mohla.

Žádné šrámy, žádné rány.

TO je asi nejsilnější čtenářský dojem.

Co tu najdete?

  • Citáty (tak trefné!)
  • Obrázky (tak přesné!)
  • Cvičení (tak k věci!)
  • Text (tak šťavnatý!)

„Pokud jste kdy měl nebo měla tu vzácnou výsadu vidět přirozený, nenarušovaný porod, víte, že máme vrozené právo na radost, intimnost a extázi. Jakýkoli porod je zázračný, ale když vidíte jemně porozené dítě – je to ohromující. Jsou to malincí krásní Buddhové, kteří tiše září a svítí. Když se na novorozeňátko podíváte o chvilku později, jak se celé a u vytržení kojí u mámy v náručí, je jasné, jaký je náš evoluční vzorec pro lásku.“

I Anatomie vzrušení ženy je kniha nenarušovaná, nikdo do jejího plynutí nevstupuje násilně a nevysvětluje, nekárá. Vše plyne… a je jen na vás, jaké tempo plynutí si zvolíte. Ostatně, těžko se o ní píše, ona se musí zažít.

 

O autorce:

Sheri Winston je sexuální koučka a terapeutka, jejíž kurzy a workshopy pro muže a ženy jsou vyhlášeny tím, že jsou zábavné a pohodové co do formy a bezvadné co do obsahu. Jedinečný přístup se nazývá holistickou sexualitou a vychází z autorčiných zkušeností gynekologické zdravotní sestry, porodní asistentky a registrované zdravotní sestry. Je lektorka porodních kurzů, masérka a léčitelka.

Více infa: www.intimateartscenter.com

 

Foto: Autorka

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353