Seriál Ulice slaví již desátou sezonu unikátní kuchařku

Ve spolupráci nakladatelství Fragment a TV Nova vzniká unikátní kuchařská kniha. Své oblíbené recepty v ní představí postavy z populárního televizního seriálu Ulice. Využijte exkluzivní nabídky a buďte mezi prvními, kdo bude novinku mít. Titul Ulice vaří s vámi bude uveden na trh 5. listopadu. Předobjednejte si ji a budete mít kuchařku v den vydání u vás doma!


Seriál Ulice začala TV Nova vysílat již v roce 2005. Od té doby se stal pravidelnou součástí podvečerního programu pro nespočet diváků. Nyní se nabízí díky spolupráci Nakladatelství Fragment a TV Nova příležitost nahlédnout do kuchyní jednotlivých seriálových postav. Každá z nich představí recept, specialitu nebo návod na svůj oblíbený pokrm. Uvařte si společně se svými oblíbenými hrdiny a oslavte stylově desátou sezonu vysílání.
Všem, kteří si objednají knihu do 2. listopadu, budou přednostně odeslány vůbec první výtisky ještě předtím, než bude v tiskárně dokončen kompletní náklad. Buďte mezi prvními, kdo bude mít unikátní kuchařku doma!

Anotace:
Už desátým rokem je Ulice nedílnou součástí podvečerů mnoha domácností. Nahlédněte společně s velkou seriálovou kuchařkou do kuchyní známých hrdinů, kteří vám prozradí recepty na svá neoblíbenější jídla. Máte chuť vyzkoušet něco z české klasiky podle Hejlových a jako dezert upéct třeba některou ze sladkých dobrot z pekařství Vilmy Nyklové? Nebo chcete konečně ochutnat jednu z proslulých specialit z hospody U Henryho? Pak je tato kniha určena právě vám.
Vychází již 5. listopadu!

Foto: TV NovaWarning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353