Šárka Vávrová – Deník koučky (Zamilujte se do svého života)

V nakladatelství Jota právě vychází novinka z ediční řady Populárně naučná: Šárka Vávrová – Deník koučky (Zamilujte se do svého života). Výjimečná kniha přední české koučky a psychoterapeutky, za niž mluví stovky spokojených klientů.

image001

Všichni toužíme po spokojeném a naplněném životě, ale zdaleka ne všichni takový život máme. Řešíme problémy s partnerem, trápí nás nedostatek financí, chodíme do práce, která nás nebaví, a na své koníčky často nemáme ani čas, ani energii. Neustále žijeme v budoucnosti a fráze »teď nemám čas« se stává naší mantrou. Ponořeni do emocí a navyklých stereotypů často nevidíme z problému cestu ven. Ale všechno má své řešení, opravdu všechno.
Šárka Vávrová přináší svůj úhel pohledu na vztahy, peníze, práci i sebevědomí a zdraví. Sdílí se čtenáři příběhy ze své dlouholeté praxe, ale nebojí se mluvit ani o svých osobních zkušenostech. Dotýká se témat, která jsou v dnešní době velmi aktuální a rezonují s většinou z nás. Jak vybudovat dokonalý vztah; jak získat práci, která by nás naplňovala a zároveň finančně zajistila; jak čelit každodennímu stresu – to a mnoho dalšího se dočtete v její knize Deník koučky.

Knihu doprovází fotografie Andrey Růžičkové Kerestešové.

pevná vazba bez přebalu

352 stran

cena: 348,- Kč
vychází také jako e-kniha

O autorce:

Šárka Vávrová je psychoterapeutka a integrativní koučka, která pomáhá lidem na cestě ke svobodě, k bohatství, životnímu poslání a trvalému štěstí. Je také motivační mluvčí, mentorka, lektorka a tvůrkyně originální metody s názvem Psychologie štěstí.
Více na: www.sarkavavrova.cz

Foto: Nakladatelství Jota