Samantha Vérantová – Sedm dopisů z Paříže

V Nakladatelství JOTA právě vychází novinka z ediční řady Beletrie: Samantha Vérantová – Sedm dopisů z Paříže. Dvacet let, sedm dopisů a dlouho ztracená životní láska.

image006
Samanthě Vérantové se ve čtyřiceti letech zhroutil celý život – je bez práce, po krk v dluzích, bez dětí a v rozvodovém řízení. Připadá si naprosto ztracená… do chvíle, než narazí na sedm starých milostných dopisů od Jeana-Luka, přitažlivého Francouze, kterého potkala v Paříži, když jí bylo devatenáct. Na internetu nachází jeho e-mailovou adresu a posílá mu krátkou zprávu, ve které se omlouvá za své mlčení. Omluva je přijata, Samantha a Jean-Luc se virtuálně sbližují a oba si rychle uvědomují, že vášeň, kterou pocítili před dvaceti lety, ještě nevyhasla. Samantha ví, že odjet do Francie za mužem, se kterým zažila jediný bláznivý horký den plný vášně, je šílenství, ale je to šílenství, na které čekala po celý život. Sedm dopisů z Paříže je zčásti cestopisná autobiografie, zčásti milostný román… je to pravdivý příběh o tom, jak může sedm starých milostných dopisů změnit život a restartovat srdce.

pevná vazba s přebalem, 256 stran, cena: 298,- Kč
Originální název: Seven Letters from Paris
Přeložila: Sabina Čechová
Vychází i jako e-kniha

„Půvabný příběh a pocta kouzlu starých dobrých milostných dopisů.“
Peter Mayle, autor bestselleru Rok v Provence

O autorce:
Samantha Vérantová je amatérská znalkyně vína závislá na cestování a odhodlaná, i když někdy velice nekonvenční, šéfkuchařka. Žije v jihozápadní Francii, kde se může věnovat všem svým zálibám, provdaná za přitažlivého Francouze, raketového vědce, kterého potkala v roce 1989, ovšem na další setkání (a také společný život) si museli počkat ještě dvacet let.

Foto: Nakladatelství Jota

FB_post_chalupari