Radleigh Valentine – Andělské rady

Vstřícné a jasné. Zářivé a pravdivé. Dá se říci, že Andělské rady nejsou jen pro milovníky andělů, ale pro každého, kdo hledá kartičky kapesní velikosti, které umí rychle vytáhnout tu informaci, kterou potřebujete. Jsou nádherně graficky zpracované, barevně upravené do jemného, přesto zářivého hávu a jsou malými šperky mezi kartami.

A tyto malé diamanty pak můžete používat denně pro sebe, pro druhé, nebo jimi obohatit delší výklady dalšími kartami.

Tam opravdu působí jako karty, které mají vždy poslední slovo.

Ostatní, z praxe jsem si všimla, že:

  • Když nemáte ideální náladu, jdou hodně proti přesvědčení, štvou a brzdí (a často padá karta NE)
  • Když máte dobrou náladu a naladěnou, jsou vstřícnější
  • Perfektně souzní s jinými nejen tarotovými kartami a mnohdy z tohoto spojení vypluje i informace mimo oba významy! A ta bude důležitá!

Jsou tedy kouzelné, magické a nevypočitatelné. Nepočítám je mezi ty nejhladivější, protože umí pěkně bodnout, když k nim nejdete s čistým úmyslem a dokonale vyčištěnou hlavou. Jakékoliv chtění, lpění a násilí – páni, jak oni to jen vycítí!‘

V knížečce naleznete návod, povídání o kartách, které vás příjemně naladí. Vaše vnitřní moudrost potom napoví, jestli se informace týkají toho, co potřebujeme, nebo budeme muset do balíčku karet sáhnout ještě víc a pořádně řečené objasnit.

A to také bylo zajímavé. Vytáhnout si celý obrazec karet, cyklus karet, do kola, čtverce, trojúhelníku. Najednou také vyzařovaly jinak. Čím víc andělů, tím hezčí chór?

Více infa:  www.synergiepublishing.com

 

Foto: Nakladatelství Synergie Publishing

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353