Páni, to budou cestopisy – cestovní kancelář angažovala spisovatele!

Cestovní kancelář Blue Style, která patří mezi TOP 3 cestovky v České republice specializující se na letecké dovolené, hlásí změnu na pozici tiskového mluvčího. Novým mluvčím se stává Václav Nekvapil.

IMG_0106

„Od změny na postu tiskového mluvčího si slibujeme větší progresi na poli komunikace s médii. Věříme, že se nám díky tomu podaří zpřístupnit atraktivní témata z oblasti cestovního ruchu širšímu okruhu potencionálních klientů. Blue Style oslaví letos v létě již svoji jubilejní 20. sezónu a posílení našeho týmu o zkušeného novináře vnímám jako velkou podporu,“ uvedla Lenka Pátek, obchodní ředitelka CK Blue Style, k.s..

Novinář Václav Nekvapil v minulosti působil například v deníku Aha! a nyní přichází ze společenského týdeníku Sedmička, jednoho z nejprodávanějších magazínů u nás. „Po takřka pěti letech práce dozrál čas ke změně a jsem přesvědčený, že na pozici tiskového mluvčího CK Blue Style se mi podaří zúročit všechny dosavadní vědomosti a zkušenosti z novinářské branže,“ uvedl Nekvapil, který má na svém kontě více jak patnáctiletou novinářskou praxi a devatenáct knih.

Foto: archiv