Nathalie Royová – Pikantní život Charlotte Lavigneové: Cabernet Sauvignon a jahodový dortík

V nakladatelství Jota právě vychází novinka z ediční řady Pro ženy s nadhledem: Nathalie Royová – Pikantní život Charlotte Lavigneové: Cabernet Sauvignon a jahodový dortík.


Charlotte Lavigneová se vrací v plné síle! Po pařížské zkušenosti s manželstvím se vrací do Quebeku. Je jí třicet pět a možná je těhotná. Debutuje jako moderátorka ranního vysílání Mango a prosciutto s P-O, slavným a okouzlujícím šéfkuchařem.

***
Před kamerou se snaží zapomenout na poslední měsíce, které prožila na jiném kontinentu, a chce začít nový život v Montrealu. Ale stále jí chybí krásný Max. Uvidí ho ještě? Rozvedou se? Je opravdu těhotná? A s kým?
V tomto díle budeme sledovat Charlottin profesní rozkvět a… rozuzlení jejího milostného života. Nebude to jednoduché, protože žít ve světě Charlotte Lavigneové není procházka růžovým sadem. Samozřejmě půjde hlavně o přátelství a jídlo, ale každodenní život nabere často přinejmenším zábavný obrat!

pevná vazba s přebalem, 336 stran, cena: 298,- Kč
Originální název: La vie épicée de Charlotte Lavigne: Cabernet sauvignon et shortcake aux fraises
Přeložila: Jitka Řihánková
Vychází také jako e-kniha.

O autorce:
Nathalie Royová je novinářka, režisérka a scenáristka. Již dlouhá léta pracuje pro různá média. Je také nadšenou čtenářkou ženské literatury a milovnicí jídla a Bridget Jonesová, Sophie Kinsellová, Martha Stewartová a Julia Childová jsou součástí jejího světa. To vše také stálo u zrodu její trilogie Pikantní život Charlotte Lavigneové, jejíž první díl vyšel v roce 2011. V současnosti píše čtvrtý díl.

„Autorka v této trilogii vsadila na spojení svých tří vášní: jídla, psaní a literatury pro ženy. Už ať je tady třetí díl, abychom se dozvěděli, co čeká naši Charlotte, zábavnou, poutavou, zasněnou a barvitou postavu.“
Julie Niquetteová, Le Huffington Post

Již vyšlo:
Pikantní život Charlotte Lavigneové
CAYENSKÝ PEPŘ A JAVOROVÝ PUDINK

Třiatřicetiletá Charlotte Lavigneová, asistentka v televizním pořadu, je šarmantní mladá žena, která je málokdy dokonalá, ale o to zábavnější: je svobodná, beznadějně hledá ideálního manžela, užívá si života a… zůstatku na kreditní kartě.
Před kameru se ještě nedostala, ale snaží se realizovat v kuchyni. Zbožňuje vaření. V něm je odhodlaná, vynalézavá a je vždy připravená svádět své hosty pomocí jídla. Jejím cílem je dokonalá večeře, ale to by musela při její přípravě vypít méně vína a být míň nemotorná…
Charlotte má zkrátka dobrodružný život se svými bouřlivými láskami, věrnými přáteli, zvláštními rodinnými vztahy i historkami z práce. Být pozván k Charlotte znamená radost, ale také nepředvídatelné dobrodružství — nikdy to není jen obyčejná návštěva.
Vyšlo 30. října 2013.

Pikantní život Charlotte Lavigneové
BUBLINKY V ŠAMPAŇSKÉM A SMETANOVÉ KARAMELKY

Charlotte Lavigneová je zpět! Je jí třicet čtyři, stále pracuje jako produkční pořadu Absolutní Roxanne a ke svému obrovskému štěstí je zasnoubená s krásným Maximilienem, jehož hodlá následovat do Paříže. Má plné ruce práce s plánováním svatby, protože ji chce mít pochopitelně perfektní. Ale nic se neodehraje tak, jak si představovala. A po svatbě žili šťastně a měli mnoho dětí? Právě že vůbec ne! Nový Charlottin život není pohádka a naše hrdinka se bude muset hodně ovládat, aby manželství vydrželo. Podaří se jí to?
Druhý díl je plný nečekaných zvratů a obsahuje stejné ingredience jako díl první: přátelství, lásku, jídlo i mrzutosti. Protože i když je Charlotte vdaná a žije v Paříži, je to pořád ta stejná šarmantní mladá žena – je sice málokdy dokonalá, ale vždycky zábavná!
Vyšlo 26. února 2014

Foto: Nakladatelství Jota


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353