Knižní debut Petra Neckáře 3IN Intuice Instinkt Inspirace

Petr Neckář v knize 3IN Intuice Instinkt Inspirace přináší autentické zkušenosti zasazeny do poutavého příběhu, od kterého se čtenář nebude chtít odtrhnout.

3IN Intuice Instinkt Inspirace
3IN Intuice Instinkt Inspirace je autobiografickou výpovědí s fiktivními prvky o obyčejném muži, který prožije neobyčejné věci. Dřívější materialista vnímající svět pouze pěti smysly při šamanské ceremonii s indiánem z Amazonie pocítí, že je věčnou duší jednoho vědomí, která je bezpodmínečně milována bez nutnosti čehokoli se bát. Jeho pozorovací filtr nabitý dosavadními zkušenostmi se vypne a jeho vnímání rozšíří natolik, že do hloubi bytí pocítí božství jako vlastní identitu zažívající lidskou zkušenost. Po probuzení z nevědomosti a přepsání osobních norem, co je dobré a zlé, rozumné a šílené, morální a nemorální, možné a nemožné, se vydává na cestu, jež mu přinese nejedno překvapení.
Kniha oslovuje jak mladé čtenáře, kteří teprve přichází do styku s vlastní osobní spiritualitou, tak starší, jež žijí vědomým životem a rádi si přečtou, jak k prozření došlo u někoho jiného.
Petr Neckář knihu napsal, aby sdílel své zážitky, světlo vědomí a radost z bytí s každým, komu se kniha dostane do rukou, i proto na webových stránkách www.ininin.cz nabízí třetinu e-knihy ke stažení zdarma. Celou tištěnou knihu je možno objednat na stejné internetové adrese za 218 korun, jež vám poté bude doručena s vepsaným osobním věnováním. Knihu má v oficiální distribuci Kosmas.
Yemi A.D., choreograf, režisér a kreativec, jenž je jedním z kmotrů knihy, říká: „Petrova knížka je stejně inspirativní jako on sám. Baví mě hlavně autenticita jeho podání a neskrývané emoce člověka mé generace, který, jak vím, ušel dlouhou cestu, aby nyní mohl inspirovat nás.“

O autorovi:
Petr Neckář se narodil v roce 1986 a je energický optimista, idealista a snílek s věčným úsměvem, se polovinu svého života živil jako profesionální DJ. Od doby, co v jeho životě došlo k nevratným změnám ve vnímání, se již nerad pohybuje v klubovém prostředí, a tak lásku k hudbě a umění rozšířil o lásku k psaní. 3IN Intuice Instinkt Inspirace je jeho prvotinou, avšak v současné době již píše svoji druhou knihu Nebe Nebo, která bude rozsáhlejším románem o volbách, jež my všichni provádíme každý okamžik našeho života.

Počet stran: 260
Cena knihy: 218,- Kč
Cena e-knihy: 168,- Kč

Foto: www.ininin.cz

1920x1080px_osudy_hvezd