Knihy Dobrovský doporučují jarní romantické čtení pro ženy

Jaro se již ukázalo v plné síle, proto i pulty knihkupectví rozkvétají díky nádherným obálkám nových romantických příběhů pro ženy. V poslední době tomuto literárnímu žánru bezkonkurenčně vévodí německé autorky.

 

Představíme vám novinky z per německých autorek, na které čtenářky milující romantické příběhy netrpělivě čekají. Čekají je nejen vytoužené návraty k již oblíbeným spisovatelkám, ale i nová jména v podobě stoupající hvězdy Anny Savas nebo Anabelle Stehl.

Romantické příběhy pro ženy vycházející pod značkou Red se nyní drží dlouhodobě na předních příčkách žebříčků knižních bestsellerů. Během akce Jarní Black Friday byly tituly pod touto nakladatelskou značkou pak jednoznačně zcela nejprodávanější.

Anna Savas – Tajemství v nás (romance)

Když se mladá herečka Tessa Thorn dozvídá, že se její nový film odehrává na Faerfaxské Univerzitě, tedy ve městě, kde vyrostla, je už příliš pozdě, aby vycouvala. Pokud totiž nechce ohrozit svou kariéru, nesmí se nikdo dozvědět, co se tu před lety stalo. Ale její plán natáčení rychle odbýt a nenápadně zmizet bere za své hned první den. Přitáhne na sebe pozornost celého kampusu, způsobí nehodu se studentem a zničí mu laptop. Cole Williams tedy není nadšen její přítomností ani portrétem, který má o ní napsat. Při zkoumání Tessiny minulosti pozná její pečlivě skrývanou stránku, do které se zamiluje až po uši.

Anabelle Stehl – BreakAway (romance)

Jedna jediná noc, kterou Lia prožila, se jí stala osudnou. Zhroutí se jí celý svět. Od té doby ji všude pronásledují pokoutné pohledy a pomluvy spolužáků z univerzitního kampusu – navíc se k ní obracejí zády i její kamarádky. Když už to dál nesnese, sbalí si v rychlosti to nejdůležitější a zamíří autobusem do Berlína. Doufá, že si v anonymním víru hlavního města vyčistí hlavu a znovu najde sebe sama. Jenže pak se setká s Noahem, který její svět v okamžiku znovu převrátí vzhůru nohama…

Laura Kneidl – Někdo jiný (romance)

Cassie a Auri… naprosto dokonalé přátelství. Sdílejí spolu byt a mají i společné koníčky: fantasy literaturu a cosplay. A i když si je Cassie jistá, že ji nikdo nezná lépe než Auri, jejich světy jsou si zároveň velmi vzdálené. Auri je populární hráč univerzitního fotbalu, má spoustu kamarádů a známých a rád se baví. Cassie se naopak před světem spíš schovává, miluje samotu a svůj život sdílí jen s úzkým okruhem přátel. Postupem času se však jejich city mění. Cassie je k Aurimu silně přitahována, ale zároveň se obává, že to, co je spojuje, není tak silné jako to, co je rozděluje…

Mona Kasten – Zachraň nás (YA romance)

Takhle si svůj poslední rok na střední nepředstavovali. Ruby je v šoku. Vyhodili ji ze školy. A ke všemu se zdá, že je to Jamesova vina. Jejich vztah projde novou zkouškou. Ruby ale v Jamese nepřestane věřit a ten dokonce u Bellových najde nový domov. James se rozhodne utéct svému nalinkovanému osudu a začít si s Ruby plnit své sny. Stejně jako jeho sestra Lýdie, nastávající maminka. První zamilovanost prožívá i Ember a Kesh s Alistairem. Ruby a Jamesovi se nakonec podaří rozluštit podivný propletenec kolem závěti Jamesovy matky a osudu prastaré anglické oděvní firmy Beaufort.

Lilly Lucas – Nové sliby (romance)

V malém městečku Green Valley uprostřed Skalistých hor žije už od mala Izzy, která tady pracuje jako instruktorka snowboardu. Už léta je tajně zamilovaná do svého nejlepšího přítele Willa, který ji bere pouze jako dobrou kamarádku. Jednoho dne se v Green Valley objeví Cole, seriálová hvězda z Netflixu, a najme si Izzy jako instruktorku lyžování, aby ho připravila na jeho novou roli. Čím více času s ním Izzy stráví, tím více jí to k němu táhne a tím více si je Will jistý, že i jeho city k Izzy jsou hlubší, než si do teď přiznával.

 

Foto: Knihy Dobrovský