Kim Dryer – Andělská inspirace: Karty, jež darují ROZPOLOŽENÍ

Z těchto karet mnoho pravdy bez práce nevypáčíte. Prostě ne… Můj závěr je, že vám darují to správné rozpoložení, které potřebujete.

A hned zkraje ráda doporučím hru, kterou autorka uvádí. Je to přesně to, co vás karty mají naučit – vytáhněte si jednu ráno. A nechť je s vámi v myšlenkách celý den. Rázem se všední den stává zajímavým pokusem. To je jen jeden z nápadů, jak pracovat s Andělskými inspiracemi, se kterými přišla Kim Dryer. Snad jako by tušila, že právě na tu nejjemnější a zcela nenásilnou práci s kartami se její andělské inspirace hodí.

Spíše než konkrétní informace nám totiž dávají rozpoložení.

Asi se z nich nedozvíte, co přesně máte dělat, jaký má být váš další krok, co se stane v budoucnu a kdovíco dalšího, co se tak karet často ptáváme. A to jsem si ověřila i v mnoha výkladech, často jsem nad informací seděla a jen přemýšlela, jak ji sdělit dotyčnému: protože ona byla taková „nijaká“, nebo ještě hůř – odkazovala na něco, o čem ví jen tazatel sám.

No, tak jsem si s tím musela takto poradit, ale popravdě, jsou to asi první karty, u kterých mám pocit, že jejich informační hodnota je ne ani tolik ve slovech, jako spíše v rozpoložení, do kterého vás dostanou. Ukáží vám prstem na otázky, které teprve dají ty správné odpovědi. Naladí vás tak, že na ty odpovědi přijdete sami.

Samozřejmě to neplatí stoprocentně, ale bylo až zarážející, v kolika případech jsem si připadala rozpoložena, nikoliv informována.

A to je VĚRU VELMI ZAJÍMAVÁ ZKUŠENOST.

Zkusme si třeba vytáhnout jednu…. A podívat se, co se o ní píše v knížečce:

Buďte tolerantní

Tolerance znamená nalezení rovnováhy mezi zaujetím odstupu od dané záležitosti, tedy zdržením se impulsivních reakcí, a současně plným zapojením, umožňujícím volit správné kroky. Archanděl Chamuel vám dokáže pomoci najít tuto rovnováhu, abyste byli schopni se do situací plně zapojovat, avšak bez kontraproduktivních reakcí.

Můžete pak pozorovat a uvědomovat si, co se děje, a přispět k řešení konstruktivním způsobem. Negativní situaci dokážete přeměnit v pozitivní tím, že namísto protiakce s ní budete pracovat. To neznamená, že byste se měli vzdát svého přesvědčení o tom, co je správné a co ne. Cílem je nestranně porozumět všem aspektům dané záležitosti, než zaujmete stanovisko.

Andělé se ptají: Máš v obtížných situacích sklon přecházet do protiakce namísto snahy o konstruktivní postoj? Přistupuješ k lidem a záležitostem kriticky, nebo s tolerancí?

Ať jsme se ptali na cokoliv, je právě toto moudrost, kterou si máme přes naše téma »přehodit«. Projít si, jestli v našem dotazu není kousek netolerance, nebo jestli nepotřebujeme čas, víc nadhledu, odstup… ať je to přímo na míru šitá odpověď, nebo jen správné uvědomění, že asi tedy není zrovna nyní čas svůj dotaz řešit a máme všemu dát prostor k samovolnému vyřešení. Takové jsou odpovědi.

Inspirující, že?

Jemné, hebké, peříčkové.

To nejlepší z karet Andělské inspirace: „Láska je samotnou podstatou vašeho bytí. Abyste byli schopni dávat lásku druhým, je nezbytné, abyste se nejprve naučili milovat sebe sama bez výhrad.“ Z karty Láska… Tak směle do toho!

Foto: www.synergiepublishing.com

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353