Kasie Westová – P.S. Líbíš se mi

Dlouho jsem měla chuť si přečíst nějaký román. Když jsem dostala tuto knihu z Albatrosu, opravdu jsem z ní měla radost. Mé tušení mě nezklamalo. I když je to román pro dívky, je skvělý a neuvěřitelně mě bavil. Po dlouhé době jsem přečetla knihu za jedno odpoledne. Sice mě pak bolely oči, takže jak je vidět nemládnu, ale bylo to super.

P.S_libis se mi

Příběh vypráví studentka třetího ročníku na střední škole Lily. Je tak trochu svá. Miluje oblečení ze seconhandu, sama si ho pak upravuje. Ráda dělá návrhy oblečení a šije si ho. A hlavně miluje skládání textu a hraní na kytaru. Má jednoho staršího a dva mladší sourozence a k tomu trochu praštěné, ale milující rodiče. Doma je většinou bláznivý chaos a Lily musí pomáhát s hlídáním. Její nejlepší kamarádka je Isabel. Ve škole se jí hodně líbí kluk Lucas a nesnáší spolužáká Cada, který si z ní dle jejího mínění dělá srandu a zesměšňuje ji před ostatními.

Jednou na chemii z nudy napíše na lavici kousek textu své oblíbené básničky. Potěšilo ji, že někdo napsal na druhý den pod to pokračování. Lily mu odepíše a vzniknou z toho dopisy strčené pod lavicí, na které se Lily každý den těší. Stále přemýšlí, kdo může být ta spřízněná duše. A opravdu je to nečekané překvapení.

Příběh je zábavný, má šmrnc, správnou dávku jiskření a je prostě čtivý. Lily je moc sympatická hlavní hrdinka s normálními, uvěřitelnými problémy. Ne vždy je ráda doma v tom chaosu, ale miluje svou rodinu. Nad knihou jsem se někdy zasmála, někdy naštvala. Dokázala mě vtáhnout do děje a já si ji skvělě užila. A vůbec nevadí, že je určena mladším čtenářům. Tato kniha je třetí, kterou jsem od aurotky přečetla a všechny byly moc fajn, ale tato vede. Moc vám – nejvíce romantikům – ji pro radost a milé počtení doporučuji.

Hodnocení: 100%

Foto: Nakladatelství COOBOO

https://www.albatrosmedia.cz/tituly/46304471/p-s-libis-se-mi/

P.S. Mám pro vás super kód. Cituji:

Chtěli jste si pořídit něco nového na čtení? Nechte si naše knížky – www.albatrosmedia.cz – poslat BEZ POŠTOVNÉHO od 200 Kč a ještě přihodíme i 25% SLEVU jako bonus ➡ Zadejte v košíku kód DVACETPET1902“

No nekupte to…


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353